Допомогти Чернівецькому православному богословському інституту дуже просто. Кожна Ваша, навіть невелика, пожертва є важливим знаком довіри і підтримки діяльності нашої академічної спільноти. Ваша духовна, моральна та матеріальна підтримка надає нам силу невпинно йти вперед і вже сьогодні творити майбутнє.

Підтримати Інститут можна у різноманітний спосіб: скласти грошову пожертву, заснувати стипендію для студента чи викладача, поширювати новини ЧПБІ, пожертвувати твори мистецтва чи колекції книг, стати волонтером для праці в Інституті, внести Інститут у свій заповіт та ін. Кожний спосіб підтримки нами дуже цінується і вшановується гарячою молитвою, належною подякою і пам’яттю про жертводавця.


Забеспечення Навчального Процесу в Інституті


Чернівецький православний богословський інститут – вищий навчальний заклад інтернатного типу, де студенти знаходяться на повному утриманні. Втім, на цей час, надзвичайно гостро стоїть потреба допомоги у завершенні робіт із зовнішнього та внутрішнього оздоблення приміщення, в якому знаходяться навчальні аудиторії Інституту, спальні кімнати і храм на честь Трьох Святителів. Необхідно обладнати нові навчальні приміщення украй потрібним спорядженням і матеріально-технічним забезпеченням: спальні кімнати – меблями, санвузли – сантехнікою, аудиторії – сучасним навчальним спецоснащенням для облаштування лінгафонних кабінетів (цифрових мовних лабораторій з відповідною звукотехнічною, проекційною та відеопроекційною апаратурою, оскільки наш навчальний заклад спеціалізується і на поглибленому вивченні давньогрецької та новогрецької мов) тощо.

Потрібно облагородити територію на якій розташована будівля інституту.

Розпочате будівництво каплиці в честь Христа Спасителя у центрі Роші, яка стане духовною та архітектурною прикрасою для цього мікрорайону.

Облаштування Інститутського Храму Трьох Святителей

Долучайтеся до облаштування інститутського храму!

Кожного дня при молитві цілої нашої спільноти, співі хору, майстри і художники клаптик за клаптиком оздоблюють стіни храму. Щораз більше Господь Бог дарує нам милість бачити ствердження в житті Своєї великої промислительної дії щодо цього богоугодного діла, зростає усвідомлення і відчуття того, що ми всі разом, силою благодаті Божої, беремо участь у Його дивовижній і великій – Божественній справі!

Від щирого серця запрошуємо всіх бажаючих долучатися! Просимо Вашої посильної допомоги на те, щоби ми могли вчасно завершити внутрішнє облаштування храму – провести термоізоляційні роботи (утеплити скловатою стелини храму), обшити дерев’яною вагонкою стіни, виготовити іконостас храму Трьох Святителів при ЧПБІ.


Духовно-Просвітницький та Відпочивально-Оздоровчий Осередок для Студентської Молоді


У мальовничому куточку Покутсько-Буковинських Карпат, в урочищі “Затинь”, розпочато будівництво духовно-просвітницького та відпочинково-оздоровчого комплексу для студентської молоді загальною площею 300 м2.

Молодіжний осередок розташовано в унікальному за красою, оздоровчими можливостями й географічним положенням місці, придатному для відпочинку як у літній, так і в зимовий час. Для повноцінного і всебічного розвитку вихованців Інституту дуже важливо створити всі необхідні умови для навчання, оздоровлення та відпочинку впродовж усього року, що є обов’язковою складовою діяльності навчального закладу інтернатного типу. Оскільки пріоритетним і надзвичайно вагомим для нас є прийом на навчання саме соціально вразливої молоді, дітей із багатодітних і малозабезпечених сімей, сиріт та інвалідів, відповідно, це вимагає і системності в забезпеченні та організації процесу їх оздоровлення і відпочинку!

Однак, для повноцінного функціонування комплексу потрібно виконати низку будівельно-монтажних, сантехнічних та оздоблювальних робіт (ззовні утеплити стіни та покрити їх відповідними захисними матеріалами; всередині – обшити дерев’яною вагонкою, постелити підлогу, облаштувати котельню, провести парове опалення тощо).


Навчальні Стипендіі


Середня собівартість річного навчання студента на стаціонарних бакалаврських і магістерських освітніх програмах Чернівецького православного богословського інституту складає близько 2000 у.о. Зважаючи на те, що в Інституті навчаються соціально незахищені, осиротілі й малозабезпечені діти та інваліди, навчання є безкоштовним!

Інститут не отримує жодного державного фінансування, а тому ми потребуємо постійної допомоги від благодійних фундацій і приватних доброчинців, щоби покрити свої базові витрати. Все це і спонукає нас звертатися за підтримкою до жертводавців, аби забезпечити студентам високий рівень цілодобового утримання (навчання, виховання, проживання, харчування, оздоровлення тощо).

Незважаючи економічну скруту і мінливості цьогосвітнього життя, Чернівецький православний богословський інститут ставить перед собою дуже відповідальну мету – виховувати нове покоління професійно вишколених, запалених християнською любов’ю до Бога і людини, відповідальних перед Церквою та суспільством особистостей. Однак, самотужки ми цієї мети не досягнемо! Інститут потребує посильної, у міру можливостей кожного, взаємодії, підтримки і співпраці. Один із найкращих способів допомогти Інституту в цій важливій справі – підтримати наших вихованців через реалізацію патронажу студентів пільгових категорій, а також стипендіального забезпечення особливо обдарованої студентської молоді. Це дуже дієва допомога не лише конкретній талановитій молодій людині, а й всьому Інституту загалом.

Як відомо, найкращий спосіб змінювати світ на краще – вкладати в молоде покоління. А бажання віддавати та змінювати на краще рідну країну – одна з ключових цінностей нашої академічної родини. Співпраця з Чернівецьким православним богословським інститутом може стати для Вас доброю традицією справжнього прояву християнської любові, взаємодопомоги та милосердя. Адже, Інститут, як колись, так і тепер залишається одним із кращих богословських вузів країни, що виховує справжніх професіоналів на ґрунті християнської духовності, культури та світогляду, об’єднує тих, хто готовий вже завтра змінювати на краще суспільство, в якому ми живемо.

Богословський інститут – це те середовище, де, справді, можна розвиватися всебічно. Можливості, які надає наш навчальний заклад є унікальними. Відповідно, стипендія для студента є однією з таких можливостей, яка допомагає зростати. Вона мотивує до нових звершень як в академічній, професійній діяльності, так і в інших сферах суспільного життя.


Викладацькі Стипендіі


Чернівецький православний богословський інститут намагається створити якнайкращі умови для професійного розвитку наших викладачів: проведення ними якісних наукових досліджень, участі в міжнародних конференціях, спільних науково-освітніх проектах, забезпечення можливостей викладання і стажування у провідних університетах світу.

Започаткування стипендії для наших викладачів (педагогів-вихователів, наукових працівників, професорів) – це дуже ефективний спосіб допомогти Інституту та зробити конкретно-дієвий практичний внесок у підтримку наукової еліти країни.

У нашому богословському навчальному закладі сьогодні одні з кращих викладачів, науковців різних галузей науки. Формуючи викладацький склад, керівництво Інституту ставить високі вимоги як до професійних, так і особистісних якостей тих, які будуть навчати і виховувати наших студентів. Ми пишаємося поставою і плодами праці наших викладачів, прагнемо, аби їхні професійні компетенції і досвід постійно зростали, творили новий, потужний рівень академічної культури України. Запрошуємо Вас підтримати богословський інститут, закласти надійні підвалини створення та реалізації нових можливостей розкриття академічного потенціалу його викладачів, науковців-дослідників, ставши фундатором викладацької стипендії.

Науково Богословський Журнал "Світильник" ( "Candela" )

Чернівецький православний богословський інститут займається перекладом праць відомих сучасних грецьких богословів. Зокрема, вже завершено перші не лише для українського, а для всього православного богослов’я пострадянського простору переклади праць відомих грецьких теологів: протопресвітера Іоанніса Романідіса - “Святоотцівське богослов’я” і Дімітріоса Целенгідіса - “Іконологічіні дослідженя”.

Офіційним друкованим органом Чернівецького православного богословського інституту є науково-богословський журнал ”Світильник” (”Candela”), заснований ще у 1881 році. Перекладені професорами богословського інституту з грецької мови на українську праці грецьких богословів, а також написані богословські статті та наукові дисертації аспірантів і докторантів публікуються саме в цьому науковому виданні. Втім, для регулярного випуску журналу, вчасної публікації цих праць теж потрібні чималі кошти.


Підтримайте ЧПБІ Поширюючи Новини


Дорогі друзі! Презентуємо вашій увазі новий проект “Добрі Новини ЧПБІ”, який стартував в нашому Інституті у вересні.

Проект полягає в регулярному поширенні інформації про важливі позитивні зміни, які відбуваються в Чернівецькому православному богословському інституті та мають безпосередній вплив на українське суспільство. Важливою метою проекту є збільшення кількості осіб, які знають про Інститут та поділяють наші духовні цінності, і які в майбутньому будуть готові долучитися до його активного розвитку.

Богословський інститут репрезентує унікальну для нашої держави модель, коли навчальний заклад існує виключно за рахунок пожертв людей доброї волі. Це позитивний приклад того, як завдяки малій але благочесній ініціативі реалізуються великі проекти. Збільшуючи кількість благодійників Інституту, ми гарантуємо фінансову стабільність нашого навчального закладу, здійснюємо важливий вклад у подальший ефективний розвиток всіх розроблених нами навчальних програм і проектів, закладаємо основу для розвитку нових програм, а також забезпечуємо можливість кращим студентам України обрати саме Чернівецький православний богословський інститут.

Звертаємося до всіх добрих людей, сповнених істинної християнської жертовності, милосердя та любові, всіх тих, хто бажає зробити щось важливе і вагоме у своєму житті, благоприємно відзначитись у творенні сучасної освітньої історії Інституту, на славних сторінках якої можуть бути вписаними й Ваші імена, посприяти розбудові та становленню нашого богословського навчального закладу зі своєю унікальною й цікавою багатолітньою історією.

Запрошуємо всіх віруючих людей активно включитися до важливої та богоугодної справи, надати посильну допомогу богословському інституту. Ваш внесок буде достойно оцінений Богом та сповнений великою вдячністю від викладачів і студентів інституту.Ваша лепта милосердя обов’язково буде прийнятою Богом і покладеною в нетлінні скарбниці добра й благочестя, що неодмінно прихилить до Вас милість Божу у виправданні перед Ним, нашим небесним Суддею в день Страшного Суду. В інституті постійно буде підноситися молитва за Вас, а всемилостивий Господь обдаровуватиме Вас, Ваших дітей та всю Вашу родину рясними земними благами, завжди вдосталь подаватиме все необхідне для духовного і земного життя.

 Реквізити ЧПБІ


АОКБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 305299
ЕДРПОУ 14360570
р/р 5363 5420 1185 8124 (UAH);
4731 2191 1095 6707 (EUR)
4731 2191 1112 5336 (USD)
58004, м. Чернівці, вул. Краматорська, 1-В,
тел: (0372) 51-53-64; +38050-204-75-30, +38068-533-53-30.