Чернівецький православний богословський інститут запрошує на навчання за освітніми ступенями бакалавра, магістра, освітньо-науковими ступенями доктора богослов’я, доктора мистецтва та науковими ступенями доктора богословських наук, доктора церковної історії, доктора канонічного
права, доктора церковного мистецтвознавства.

Підготовка висококваліфікованих фахівців у Чернівецькому православному богословському інституті здійснюється на всіх освітніх щаблях – бакалаврату, магістратури, аспірантури та докторантури.


СПЕЦІАЛЬНІСТЬ “ПРАВОСЛАВНЕ БОГОСЛОВ’Я (ТЕОЛОГІЯ)”


Бакалавр православного богослов’я (теології).  Cпеціальність “Православне богослов’я (теологія). Вчитель богословських дисциплін та предметів духовно-морального спрямування. Богослов-дослідник” (термін навчання – 4 роки).

Магістр православного богослов’я (теології).  Cпеціальність “Православне богослов’я (теологія). Викладач богословських, філософсько-релігієзнавчих та суспільствознавчих дисциплін, предметів духовно-морального спрямування. Богослов-дослідник. Педагог. Психолог” (термін навчання – 2 роки).


СПЕЦІАЛЬНІСТЬ “ЦЕРКОВНА ЖУРНАЛІСТИКА”

 

Бакалавр церковної журналістики. Спеціальність “Церковна журналістика. Видавнича справа та редагування. Православне богослов’я. Вчитель фахових дисциплін. Вчитель предметів духовно-морального спрямування. Богослов-дослідник. Журналіст. Фахівець із комунікацій (зі знанням англійської, новогрецької та румунської мов)(термін навчання – 4 роки).

Магістр церковної журналістики. Спеціальність “Церковна журналістика. Видавнича справа та редагування. Православне богослов’я. Викладач фахових дисциплін. Викладач богословських, філософсько-релігієзнавчих та суспільствознавчих дисциплін, предметів духовно-морального спрямування. Богослов-дослідник. Журналіст. Фахівець із комунікацій (зі знанням латинської, давньогрецької, англійської, новогрецької та румунської мов) (термін навчання – 2 роки).

 

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ “ ІКОНОПИСНЕ МИСТЕЦТВО”

Бакалавр іконописного мистецтва. Cпеціальність “ Іконописне мистецтво. Вчитель дисциплін у галузі мистецтвознавства. Вчитель богословських дисциплін і предметів духовно-морального спрямування. Богослов-дослідник. Художник-іконописець” (термін навчання – 4 роки).

Магістр іконописного мистецтва.  Cпеціальність “ Іконописне мистецтво. Викладач дисциплін у галузі мистецтвознавства та основ реставрації. Викладач богословських, філософсько-релігієзнавчих та суспільствознавчих дисциплін, предметів духовно-морального спрямування. Богослов-дослідник. Педагог. Психолог. Художник-іконописець, реставратор. Експерт-мистецтвознавець” (термін навчання – 2 роки).


СПЕЦІАЛЬНІСТЬ “ МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО”

Бакалавр музичного мистецтва.  Cпеціальність “ Музичне мистецтво. Керівник церковного хору. Вчитель церковного музичного мистецтва. Вчитель художньої культури, етики, естетики. Вчитель богословських дисциплін і предметів духовно-морального спрямування. Богослов-дослідник. Музикознавець” (термін навчання – 4 роки);

Магістр музичного мистецтва.  Cпеціальність “ Музичне мистецтво. Диригент церковного хору. Викладач церковного музичного мистецтва. Викладач методики музичного навчання, музично-теоретичних і диригентсько-хорових предметів. Викладач богословських, філософсько-релігієзнавчих та суспільствознавчих дисциплін, предметів духовно-морального спрямування. Богослов-дослідник. Педагог. Психолог. Музикознавець” (термін навчання – 2 роки).


Після закінчення терміну навчання студенти отримають диплом БАКАЛАВРА/BACHELOR і МАГІСТРА/MASTER європейського зразка. Здібні до наукової діяльності можуть продовжити навчання в аспірантурі та докторантурі при інституті.

Метою богословського інституту є налагодження тісних освітніх контактів із обдарованою творчою молоддю як на регіональному, так і на загальнодержавному рівні.

Безумовно, саме в нашому навчальному закладі студенти отримають усі можливості для здобуття престижної освіти, стануть духовно та всебічно інтелектуально розвинутими особистостями.

Тому запрошуємо на навчання всіх бажаючих на основі загальної середньої та вищої освіти.

Навчання проводиться в навчальному корпусі площею 1550 м2 за адресою: м. Чернівці, вул. Краматорська, 1-В, де розміщується церква в честь Трьох Святителів, навчальні та спальні кімнати, бібліотека, читальний зал, кухня, їдальня, медпункт.

Навчальні аудиторії укомплектовані сучасною комп’ютерною технікою з постійним доступом до електронної бібліотечної бази Інституту і глобального мережевого простору Internet. Студенти забезпечуються необхідною навчальною та науковою літературою (підручниками, посібниками, довідниками, словниками), а також триразовим харчуванням і житлом з усіма побутовими зручностями.

На базі навчального закладу організовано хор, різноманітні творчі гуртки.

Для забезпечення активного дозвілля студентської молоді Інституту побудований відпочинково-оздоровчий комплекс в Карпатах. Це – унікальне за красою, оздоровчими можливостями й географічним положенням місце, придатне для відпочинку як у літній, так і в зимовий час.

Вступникам потрібно здати в канцелярію відповідні документи.

До прохання та анкети, поданої в паперовій формі, вступник додає: копію документа, що посвідчує особу ; автобіографію; копію свідоцтва про народження; копію ідентифікаційного коду; копію документа про освіту; свідоцтво про хрещення (оригінал); довідку про склад сім’ї за формою № 3; медичну довідку за формою 086-о; дві кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см.



Чернівецький православний богословський інститут оголошує прийом до аспірантури та докторантури за такими спеціальностями:

православне богослов’я, церковна історія, канонічне право, іконописне мистецтво, музичне мистецтво.



 форми навчання: денна, вечірня, заочна і дистанційна


Після захисту наукових дисертацій аспіранти отримують диплом ДОКТОРА БОГОСЛОВ’Я зі спеціальності “Православне богослов’я”, ДОКТОРА МИСТЕЦТВА зі спеціальності “Іконописне мистецтво” та “Музичне мистецтво”, а докторанти – диплом ДОКТОРА БОГОСЛОВСЬКИХ НАУК, ДОКТОРА ЦЕРКОВНОЇ ІСТОРІЇ, ДОКТОРА КАНОНІЧНОГО ПРАВА зі спеціальності “Православне богослов’я”, ДОКТОРА ЦЕРКОВНОГО МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА зі спеціальності “Іконописне . мистецтво” та “Музичне мистецтво”  ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗРАЗКА, визнного в усіх країнах Європи.


Вступники подають прохання та заповнену анкету про вступ до аспірантури та докторантури ; копії дипломів (бакалавра і магістра ) про закінчення ВНЗа; копії додатків до дипломів; копії паспорта та ідентифікаційного коду.