ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ ПРИ ЧПБІ

Загальна інформація

Статут загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів при ЧПБІ. Номер запису 10380000004654 від 14.08.2007 року, затвердженний рішенням 18 сесії Чернівецької міської ради V скликання від 12.07.2007 р. № 372. Статут погоджений в Управлінні освіти Чернівецької міської ради та зареєстрований Державним реєстратором Чернівецької міської ради від 14.08.2007 р. (свідоцтво серії АОО № 708308, ідентифікаційний код 35361413). Управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації видало ліцензію серії АА № 247783 від 20.04.2010 року на право надання загальної середньої освіти (наказ ГУОН ОДА від 12.04.2010 р. № 163) та свідоцтво про державну атестацію № 090661 від 24 січня 2012 року.

Загальноосвітня школа I–III ступенів при ЧПБІ –  приватна школа європейського формату для навчання дітей з 1 по 11 класи.

Школа створена у 2007 році і незмінно зберігає своє лідерство в рейтингу кращих приватних шкіл країни.

Модель школи сучасна і результативна, так як забезпечує і обов'язкову державну програму, і високий стандарт потрібних у житті умінь, навичок і компетенцій учнів.

Система освіти спрямована на подвійний результат: державна програма плюс навички та компетенції, які потрібні в житті.

По закінченню школи учні отримують документи державного зразка: випускники 9 класу - свідоцтво про базову загальну середню освіту, випускники 11 класу — свідоцтво про повну загальну середню освіту та м іжнародний сертифікат  з  англійської, німецької, французької, новогрецької мов.

Наприкінці кожного року учням видаються табелі з оцінками та сертифікати чотирьма мовами про закінчення відповідного класу.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів при ЧПБІ  - дружнє і динамічне освітнє середовище, до якого учні залучаються та заохочуються творчими, кваліфікованими вчителями, що піклуються про них.

Школа підпорядковується Міністерству освіти і науки України, працює за його програмами і пропонує всім учням, починаючи з початкової школи та закінчуючи старшими класами, навчання за навчальними планами, затвердженими Міністерством освіти та науки України. Всі учні після складання іспитів отримують свідоцтва державного зразка.

Наша школа пишається своєю дружньою атмосферою. Взаємоповага і толерантність забезпечують високоякісний освітній процес для всіх учнів.

Викладання за державною програмою здійснюється двома мовами – українською та англійською. Навчальний план передбачає вивчення предметів науково-природничого циклу, гуманітарних наук, інформаційних технологій, предметів художньо-естетичного циклу, фізичної культури та англійської, німецької, французької, новогрецької мов.

Школа має гарну матеріально-технічну базу, що включає в себе сучасне обладнання навчальних кабінетів, комп‘ютерний клас, бібліотеку, фізичну та хімічну лабораторії, кабінет художньої праці. Заняття спортом та різноманітна позакласна робота – невід‘ємна та дуже важлива частина шкільного життя. Після уроків учні мають можливість відвідувати гуртки, факультативи, клуби за інтересами, подорожувати по Україні та за її межами .

Школа  пропонує транспортні послуги для учнів.


Керівництво школи

Протоієрей Георгій Соб’ят

Посада: засновник школи

ОСВІТА: Одеська духовна семінарія (1976-1980). Московська духовна академія (1983-1987). Аспірантура при Московській духовній академії (1987-1990). Докторантура при православ- ному богословському факультеті Бухарестського університета (1994-19997).


Протоієрей Сергій Дмитрюк

Посада: педагог-адміністратор

ОСВІТА: Чернігівське духовне училище (1995-1998). Київська духовна семінарія (1998-1999). Чернівецький православний богословський інститут (1999-2002рр.). Київська духовна академія (2000-2004). Карпатський університет імені Августина Волошина (2006–2010).


Січкар Павло Леонідович

Посада: педагог-адміністратор ОСВІТА: Чернівецький промислово-економічний технікум (спеціальність «Автоматизація виробничих процесів») (2002-2006). Чернівецький православний богословський інститут (2001-2007). Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича (спеціальність “Фізична та біомедична електроніка”) (2006-2009). Афінський національний університет імені Іоанна Каподістрія (спеціальність “Лінгвістика”) (2010-2017).


Сушко Віктор Степанович

Посада: педагог-адміністратор ОСВІТА: Миколаївське духовне училище (1999-2001). Чернівецький православний богословський інститут (2001-2006). Київська духовна семінарія (2003-2005). Київська духовна академія (2005-2009). Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича (спеціальність “Релігієзнавство”) (2004-2009). Салонікійський національний університет імені Арістотеля (спеціальність “Середньовічна та новогрецька філологія”) (2009-2015).


Січкар Олена Леонідівна

Посада: педагог-адміністратор ОСВІТА: Вище професійне училище № 3 м.Чернівці (1990-2002). Чернівецький православний богословський інститут (2004-2010). Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича (спеціальність “Філологія”) (2011-2012). Афінський національний університет імені Іоанна Каподістрія (спеціальність “Педагогіка”) (2012-2017).


Матеріально-технічна база

У 2017 році побудований триповерховий навчальний корпус площею 1250 м 2 за адресою м. Чернівці, вул. Краматорська, 1-В, де налічується 13 лекційних аудиторій і 3 спеціалізовані лабораторії. Функціонують сучасно обладнані бібліотека, актовий зал, кухня, їдальня. У навчальному закладі є дві комп’ютерні аудиторії на 45 одиниць і центр новітніх інформаційних технологій, які з’єднані локальною мережею і підключені до глобального мережевого простору Internet.

Для забезпечення активного молодіжного дозвілля облаштований дозвіллєво-відпочинковий осередок у мальовничому місці Карпат, де створені всі необхідні умови для гірського відпочинку впродовж усього року.

З 2018 року в надзвичайно красивій місцині Буковинських Карпат функціонує відпочинковий комплекс загальною площею 300 м2 (урочище “Фавор”, Чернівецька обл.), що розташований в місцевості, яка вважається однією з найбільш екологічно чистих місцин високогір'я Буковинських Карпат, огорнений густими лісами та стрімкими гірськими схилами з неперевершеним краєвидом і чудовою панорамою.

Двоповерховий дерев'яний архітектурний ансамбль комплексу розташований в красивій залісненій території на високогір'ї Буковинських Карпат з неперевершеним краєвидом і чудовою гірською панорамою.

У межах відпочинкової зони молодіжного комплексу в Карпатах зведена двоповерхова дерев'яна архітектурна споруда. Зокрема, на першому поверсі головної будівлі архітектурного комплексу розміщені невеличкий зал, кухня, столова, кімнати відпочинку. На другому поверсі облаштовані спальні кімнати та санітарні об’єкти.

Відпочинковий комплекс огорнений густими лісами та стрімкими гірськими схилами, розташований в місцевості, яка вважається однією з найбільш екологічно чистих карпатських місцин. Це – унікальне за красою, оздоровчими можливостями й географічним положенням місце, придатне для відпочинку як у літній, так і в зимовий час.


Головні інновації, впроваджені в навчальний процес:

 • • використання комп'ютерних технологій
 • • унікальна ділова економічна гра 
 • • інформаційно-комп'ютерні тренінги
 • • розробка і впровадження кращих у світі освітніх технологій, адекватних рівню передових стандартів
 • • тренінги життєвих умінь
 • • ділова соціально-політична гра
 • • творчі проекти

Послуги, що надаються школою, є гарантом безпеки, здоров’я та комфорту:

 • 1. Розвозка.
 • 2. Сніданок, обід та підвечірок.
 • 3. Медичне обслуговування.
 • 4. Кваліфікований та доброзичливий персонал.
 • 5. Зручно облаштовані класи.
 • 6. Різноманітні шкільні заходи та екскурсії.
 • 7. Сучасна бібліотека.
 • 8. Комп’ютерна зала з доступом до мережі Інтернет.
 • 9. Мультимедійна зала.
 • 10. Найсучасніші кабінети хімії, біології та фізики.
 • 11. Інтерактивні дошки у класах.
 • 12. Відкритий баскетбольний майданчик.
 • 13. Відкритий волейбольний майданчик.
 • 14. Обладнаний кабінет музики.
 • 15. Обладнаний кабінет малювання.
 • 16. Багатонаціональний учнівський склад.
 • 17. Батьківський портал.
 • 18. Консультації спеціалістів

Технічне оснащення: для навчання учням надаються комп'ютери, планшети, інтерактивні смартдошки, плазми, швидкісний безпровідний Інтернет (Wi-Fi), мультиборди в кожному класі, програма Mytest, система Classroom Management, Prezzi, EasyShow.

У школі реалізуються захопливі проекти, кейси, практикуми та тренінги. Проводяться ексклюзивні уроки бізнесу, спадщини, щастя, відповідальності, особистісного зростання.

Школа забезпечує посилене вивчення англійської, німецької, французької, новогрецької мов, бізнесу та комп'ютерних технологій.

Наших учнів оточує домашня атмосфера і доброзичливий мікроклімат. Наша школа повного дня, де учні перебувають з 8.00 до 20.00.

Харчування: 3-разове, вітамінізоване і збалансоване. Це забезпечується за рахунок роботи власного штату кваліфікованих кухарів та постачання сертифікованих продуктів.

Шкільний трансфер представлено автобуси, які курсують за спеціальними маршрутами вранці і ввечері, а також возять дітей на виставки, в музеї, спортивні секції та інші активності. Медичне обслуговування учнів проводять лікар-педіатр і медсестра.

Акцент робиться на підготовку учнів до майбутньої кар'єри, критичного мислення та позитивного вирішення всіх життєвих питань.

Найпередовіше у світі – це прагнення виростити в дитині, поряд з розумовим інтелектом IQ, ще й емоційний інтелект EQ, який відображається в спілкуванні, почуттях, уяві і комунікабельності. Для цього в ліцеї організована насичена програма.

Наші вчителі - висококваліфіковані фахівці міжнародного класу і носії англійської, німецької, французької, новогрецької мов. Дбають про те, щоб отримати реальне зростання навичок і чіткі результати, але не просто бали.

В умовах англомовного міжнародного середовища діти здобувають сильну академічну підготовку, вчаться творчо і критично мислити, засвоюють англійську на рівні носіїв мови та усвідомлюють себе як частину світової спільноти.

Школа допомагає учням реалізувати свій потенціал, вчитися вирішувати складні завдання і розвивати риси та навички, потрібні для досягнення успіху в глобальному світі.

• Свою місію ми бачимо в тому, щоб батьки були задоволеними і щасливими, діти — розумними і здоровими, а вчителі — творчо одухотвореними

• Створюємо середовище, в якому абсолютно все сприяє розвитку дитини

• Використовуємо тактику безконфліктного менеджменту

• Дорожимо своєю репутацією


Початкова школа

Початкова школа - найбільш відповідальний період в житті дитини. Тому школа закладає в своїх вихованців те, що буде розвиватися і зміцнюватися з віком. Діти опановують комплексом компетенцій, спрямованих на формування особистості. Вчимо аналізувати, порівнювати, виділяти головне, вирішувати проблему. Розвиваємо здібності до самовдосконалення, вміння бути відповідальним, самостійним. Розвиваємо бажання творити і співпрацювати - те, з чим дитині необхідно увійти в цей світ.


Середня школа

Заняття проходять в комфортних для сприйняття інформації групах не більше 15 дітей. Навчання проводиться українською та англійською мовами.

Вчителі використовують природну цікавість дітей і прищеплюють бажання вчитися. Процес навчання в школі цікавий і захоплюючий.

Учні не просто вивчають інформацію, а формують власну точку зору і знаходять шляхи вирішення проблем.

З самого раннього віку ми вчимо бути незалежними і самостійними в прийнятті рішень.


Отримуємо диплом

Випускники школи отримують свідоцтво про базову середню освіту згідно української програми.

Крім того, учні застосовують засвоєні знання в творчих проектах, які розробляють самостійно, вибираючи актуальну проблему з реального життя і захищають їх широкою аудиторією.


Старша школа

Учні старшої школи навчаються і отримують свідоцтво згідно державних стандартів програми України, м іжнародний сертифікат  з  англійської, німецької, французької, новогрецької мов.

Школа формує навички, необхідні для успішної самореалізації в суспільстві. Саме тому програма навчання старшої школи спрямована на:

відвідування освітніх заходів, наукових центрів, бізнес центрів (лабораторний практикум, лекції, відкриті заходи) ;  

підготовка до вступу в кращі університети світу ;

можливість отримання міжнародної атестації ;

проектна і дослідницька діяльність ;

індивідуальні навчальні плани ;

зміцнення фізичного здоров'я і розвиток природних даних.


З нами вчитися легше

Випускник школи - отримує свідоцтво українського стандарту. Лідер з конкуретноспособними навичками і знаннями, готової до подальшого просування і самореалізації. Здатний на прийняття відповідальних рішень і готовий стати частиною світової спільноти видатних особистостей, які змінили світ.


КОНЦЕПЦІЯ НАВЧАННЯ

Проект, над яким працює школа, був розроблений освітньою спільнотою, в якому команда викладачів відіграє ключову роль.

Тема: «Покращення освіти: довіра та досконалість» 

Проект, над яким працює школа, включає елементи, визначені та впроваджені в рамках   співпраці з освітніми партнерами.

Проект є довгостроковим та охопить від  3 до 4 навчальних років   (2021/2024). Для реалізації проекту розроблено чіткий графік.

Проект регулярно коригується в залежності від проміжних результатів.

Основні принципи Проекту:

 • 1. Педагогіка та освіта
 • • втілити в навчання наукову та технічну культури, починаючи з початкової школи
 • • зміцнити місце англійської мови в багатомовній програмі
 • • розвивати викладання нелінгвістичних дисциплін новогрецькою, французькою, англійською, німецькою мовами
 • • забезпечити «профорієнтацію» учнів
 • 2. Допоміжні структури
 • • організувати навчання та персональну допомогу новоприбулим дітям
 • 3. Культура
 • • визначити стратегічну роль загальноосвітнього навчального закладу при ЧПБІ  в Україні та в світі
 • • виховувати свідомих, відповідальних, здатних на повагу громадян
 • • розвиток міжнародних партнерських відносин
 • 4. Освіта вчителів
 • • сприяти підготовці вчителів у використанні новітніх цифрових та комп’ютерних технологій
 • • організовувати професійну підготовку викладачів для кращого застосування європейських освітніх практик
 • • інтегрувати в навчально-виховний процес освітні реформи, впроваджені міністерством освіти України
 • 5. Обладнання
 • • обладнати класи для всіх навчальних рівнів
 • • розвивати канали комунікації

Навчання у школі здійснюється за програмою, яка дає можливість:

 • • використовувати  адаптовані міжнародну та українську навчальні програми  ;
 • • здійснювати  двомовне викладання  англо-українського типу, починаючи з першого класу;
 • • вивчати  англійську мову  з першого класу;
 • • вивчати  німецьку, французьку, новогрецьку мови  з п ’ ятого класу;
 • • розвивати  культуру  та вивчати  мистецтво  в усіх класах;
 • • відкривати учням  полікультурне середовище ;
 • • розвивати  міжкультурну комунікацію ;
 • • формувати  критичне мислення ;
 • • розвивати  самостійність.

 • Також навчальна програма передбачає  індивідуальну допомогу , яка спрямована на досягнення кожним учнем школи  успіху у навчанні .


  Якості учня-випускника:

  • – інформований та освічений
  • – креативний
  • – допитливий
  • – самостійний в навчанні
  • – спроможний критично та креативно мислити
  • – здатний приймати розсудливі рішення
  • – виражає свої ідеї, спілкується декількома мовами
  • – відповідальний за свої вчинки, чесний, має глибоке почуття справедливості та поваги до інших
  • – відкритий, толерантний до цінностей і традицій інших народів
  • – сміливий, мужній
  • – відкритий до втілення нових ідей
  • – готовий захищати свої переконання
  • – розвинений інтелектуально, фізично та емоційно
  • – спроможний оцінювати та розуміти свої слабкі сторони


  Якщо ваша дитина стане учнем нашої школи

  • Ви швидко відчуєте результати індивідуалізації навчання та орієнтації на Вашу дитину;

  • Турботу про навчання та всебічний і гармонійний розвиток вашої дитини школа бере на себе;

  • Інтенсивне навчання іноземним мовам всіх дітей, забезпечить їх інструментом для спілкування, розширить світогляд і стане невід’ємною частиною справжньої освіченої людини;

  • Програма школи доповнить Державний компонент і зробить освіту Вашої дитини унікальною, якісною, сучасною та універсальною;

  • Ви побачите, як змінюється Ваша дитина потрапивши в середовище, де домінує висока мотивація до навчання.

  • Ви завжди зможете отримати найсвіжішу інформацію про свою дитину з рук саме тих людей, які найкраще її знають, яким  вона  найбільше довіряє – кураторів, психологів та викладачів;

  • Ви звільните багато часу, тому що не будете водити школяра на „гуртки”, бо саме ті гуртки, що потрібні вашому сину або доньці працюють в  нашій школі;

  • Ваші діти зможуть знаходитись в школі протягом цілого дня (з 8 ранку до 20 години);

  • Ви не будете турбуватися про харчування  Вашої дитини, оскільки в школі воно є корисним , смачним та дієтичним;

  • Ми турбуємося про здоров’я Ваших дітей. Наш надійний партнер медичний центр  після щорічного профілактичного обстеження надасть повний звіт про стан здоров’я дитини, визначать групу здоров’я, дієту та групу навантаження з фізичної культури в школі.

  • Саме для Вашої дитини створюється індивідуальний план навчання, що включає уроки класичні, уроки індивідуальні, заняття з розвиваючих програм, заняття з логопедом, психологом, відвідування  гуртків;

  • Протягом навчання, відповідно  індивідуального  розвитку дитини, ми вводимо навчання деяким предметам іноземними мовами.

  • Випускники зможуть отримати, крім основних документів про освіту, міжнародні сертифікати, що підтверджують рівень володіння іноземними мовами;

  • Випускники школи знатимуть, що відповісти на питання: ”А що ти вмієш?”, тому, що протягом шкільного життя працюватимуть над  дослідницькими і творчими проектами, самі обиратимуть профілі навчання в школі, отримають можливість мовної практики за кордоном, участі в міжнародних грантових програмах;

  • Ми пропонуємо корисні навчальні сервіси для батьків, можливість вивчення англійської мови, психологічні тренінги та семінари, навчання в Арт-студії та IT-школі.


  Відпочинковий комплекс у Карпатах

  Територія комплексу

  У надзвичайно красивій місцині Буковинських Карпат функціонує відпочинковий комплекс загальною площею 300 м2 (урочище “Фавор”, Чернівецька обл.), що розташований в місцевості, яка вважається однією з найбільш екологічно чистих місцин високогір'я Буковинських Карпат, огорнений густими лісами та стрімкими гірськими схилами з неперевершеним краєвидом і чудовою панорамою.

  Двоповерховий дерев'яний архітектурний ансамбль комплексу розташований в красивій залісненій території на високогір'ї Буковинських Карпат з неперевершеним краєвидом і чудовою гірською панорамою.

  У межах відпочинкової зони молодіжного комплексу в Карпатах зведена двоповерхова дерев'яна архітектурна споруда. Зокрема, на першому поверсі головної будівлі архітектурного комплексу розміщені невеличкий зал, кухня, столова, кімнати відпочинку. На другому поверсі облаштовані спальні кімнати та санітарні об’єкти.

  Відпочинковий комплекс огорнений густими лісами та стрімкими гірськими схилами, розташований в місцевості, яка вважається однією з найбільш екологічно чистих карпатських місцин. Це – унікальне за красою, оздоровчими можливостями й географічним положенням місце, придатне для відпочинку як у літній, так і в зимовий час.

  Відпочинок у мальовничому місці Карпат

  Комплекс розташований в тихому, спокійному місці, біля лісу, в місцині із бездоганно чистим повітрям, запахом сосен і хвої. Звуки природи сприятливо позначаються на здоров’ї і настрої молодих людей, а безпосередня близькість до природи гарантовано подарує незабутній відпочинок.

  Сáме вдале розташування комплексу (в оточенні гір, лісу, близькість до гірської річки Сирет) дає змогу більшу частину часу перебувати на свіжому повітрі, збирати гриби та ягоди, ловити рибу, кататися на конях, брати участь у гірських походах, організовувати екскурсії, а взимку кататися на санках та лижах.


  Природна гірська рекреація

    Для якісного відпочинку молоді, зміцнення здоров'я і фізичного загартування широко використовуються природно-кліматичні умови середовища, де розміщений сам комплекс, що уможливлює використання всього природно-рекреаційного потенціалу гірського відпочинку.

  Споруджений комплекс у Карпатах це – унікальне за красою, оздоровчими можливостями й географічним положенням місце, придатне для відпочинку як у літній, так і в зимовий час. Тобто, оздоровлення та відпочинок тут можливий впродовж усього року. Довколишній вільний простір утворює зону відпочинку з мангалами й альтанками на свіжому повітрі.

  Неймовірні краєвиди гір, кришталево чисте повітря, насичене оздоровлюючим ароматом хвої, вільний доступ до лікувальних джерел (кожне з яких має свої унікальні фізіотерапевтичні властивості), натуральні домашні продукти, річка з рідкісними видами форелі, заспокійливий шелест лісів, умиротворюючі звуки природи, спокійна, емоційно розвантажуюча атмосфера, що створює відчуття домашнього затишку, тепла та душевної гармонії.


  Мальовничі лісові краєвиди – ідеальні умови для відпочинку

  Цілюще гірське повітря та мальовничі лісові краєвиди створюють ідеальні умови для відпочинку. Тут можна помандрувати навколишніми гірськими вершинами, побувати біля водоспадів, гірських річок, порибалити на кришталево чистих водоймах із райдужною і струмковою фореллю, сходити по гриби, поласувати поживними лісовими ягодами або просто прогулятися зеленим, чистим лісом.


  Комплексне природне оздоровлення та зміцнення організму

  Цілюще гірське повітря, заспокійливий гомін лісу, річок, природне середовище Карпат, загалом, сприятимуть загальному зміцненню організму, створять необхідні умови для його комплексного природного оздоровлення. А естетично незабутнє, релаксуюче-умиротворююче позитивне душевне налаштування буде гарантоване завдяки унікальній можливості панорамного огляду вражаючих краєвидів, напрочуд красивих природних візерунків гірського ландшафту.


  Відпочинок упродовж усього року

  Карпатська природа – це прекрасне поєднання гір і пейзажів узлісь, полонин та лісів, привабливе і влітку, і взимку. Завдяки вдалому розташуванню і відповідним природним кліматичним умовам сніг тут випадає рано. В цій гірській місцевості надзвичайно вдале й природне розташування безлічі схилів, які ідеально підходять для катання на лижах, санках, сноубордах чи сноутюбах. Оздоровлення та відпочинок у тут можливі впродовж усього року. 


  Екскурсійні тури перлинами Буковинських Карпат

  Чудова нагода активного екскурсійного відпочинку в мальовничих Карпатах, подорожування і комфортного проживання в оточенні живої гірської природи. Тут можна почути чарівний пташиний спів, побачити лісових тварин, побувати на форельному господарстві з вирощування і розмноження рідкісних видів цієї риби. 

  Гарно й незабутньо провести час під час турпоходів на річки Сирет, Лекече, Лопушна, Чемернар (з їхніми водоспадними притоками), піднятися до витоків деяких із них у гущі гірських ущелин, оглянути ландшафтні заказники із мережею мальовничих водоспадних каскадів Буковинських Карпат, втамовувати спрагу із цілющих джерел на територіях національних заповідників, заповідних урочищ, побачити чимало вражаючих своєю красою геологічних та карстово-спелеологічних пам’яток природи. 

  А все це разом – прекрасна нагода омріяного багатьма активного здорового відпочинку на свіжому гірському повітрі з походами через гірські хребти, полонини й ліси, можливість їх панорамного огляду, цікаві зустрічі з місцевими жителями, які готові щедро ділитися своїми захоплюючими розповідями про життя гуцулів, їх культуру, побут і традиції. Крім того, кожен зможе почути славнозвісні буковинські мелодії і пройнятися змістом гуцульських пісень, відчути ті давні пісенні корені, на яких зростали видатні українські співаки та композитори.  


  Особливості роботи

  У комплексі створені якісні та безпечні умови перебування молоді, належні умови для повноцінного оздоровлення та відпочинку, розвитку її творчих здібностей, занять фізичною культурою, туризмом, природоохоронною та краєзнавчою роботою, заняттям суспільно-корисною справою. Створено всі умови для добровільного вибору основних напрямів і видів діяльності й дозвілля, забезпечується охорона життя і здоров’я, надання медичної допомоги, реалізація світоглядно формуючих освітніх програм духовного розвитку молоді, загалом, організація змістовного й активного дозвілля тощо.

  Відпочиваючі забезпечуються триразовим харчуванням і житлом з усіма побутовими зручностями.


  Цілорічний режим роботи

  Відпочинковий комплекс є стаціонарним постійно діючим, спеціально організованим закладом із цілорічним режимом роботи. Призначений для оздоровлення, відпочинку, духовного розвитку молоді, що має визначене місце розташування, матеріально-технічну базу, кадрове забезпечення та технології для надання послуг з оздоровлення та відпочинку молоді.

           Комплекс працює в режимі постійної роботи (кожного дня без вихідних). Можна приїжджати в будь-які дні (будні та вихідні) або ж, за бажанням, виключно лише на вихідні дні, одному або з організованою групою.

  Екскурсоводами молодіжних груп призначаються відповідальні особи з відповідним освітнім рівнем та багаторічним досвідом роботи.


  ЯК ДОЇХАТИ?

  1-й спосіб: маршрутний автобус No 4, вул. Садова (біля пар- ку Т.Г.Шевченка) до початку вул. Краматорська.

  2-й спосіб: маршрутний автобус No 6, вул. Садова (біля пар- ку Т. Г. Шевченка) до кінцевої зупинки вул. Заставнівська. Звід- ти перейти на вулицю Краматорську.

  3-й спосіб: маршрутне таксі.

  РЕКВІЗИТИ

  АОКБ «ПРИВАТБАНК» МФО 305299 ЕДРПОУ 14360570, р/р 5363 5420 1185 8124 (UAH); 4731.2191.1095.6707 (EUR) 4731.2191.1112.5336 (USD).

  За більш детальною інформацією звертатися за адресою:

  58004, м. Чернівці, вул. Краматорська, 1-В,   тел: (0372) 51-53-64; + 38050-204-75-30, + 38068-533-53-30. Електронна адреса: cpbicpbicpbi@gmail.com;

  https://www.facebook.com/seredniaschkola/; https://www.instagram.com/privatna_schkola/.