Наступна зустріч: 1 січня, 2022, 10:00.


  

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПРАВОСЛАВНИЙ БОГОСЛОВСЬКИЙ ІНСТИТУТ                запрошує на навчання за освітніми ступенями бакалавра, магістра, освітньо-науковими ступенями доктора богослов’я, доктора мистецтва  та науковими ступенями доктора богословських наук, доктора церковної історії, доктора канонічного права, доктора церковного мистецтвознавства.

БАКАЛАВРАТ І МАГІСТРАТУРА

 

СПЕЦІАЛЬНОСТІ: “ПРАВОСЛАВНЕ БОГОСЛОВ’Я (ТЕОЛОГІЯ)”. “ОСВІТНІ, ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ”. 

 

Приймаються на навчання юнаки та дівчата на основі базової та повної загальної середньої освіти та особи, які мають диплом бакалавра з інших спеціальностей.

 

Освітня програма: Православне богослов’я (теологія). Християнська педагогіка та психологія.

Ступінь вищої освіти: Бакалавр і Магістр православного богослов’я (теології). Бакалавр і Магістр освітніх, педагогічних наук.

галузі знань:

Богослов’я.  Освіта/Педагогіка.

Спеціальності:  Православне богослов’я (теологія). Освітні, педагогічних науки.

Спеціалізація:  Християнська педагогіка та психологія.

Професійна кваліфікація:  Православне богослов’я (теологія).  Християнська педагогіка та психологія. Педагогічна психологія. Соціальна психологія.Психологія в пенітенціарних закладах. Психологія у силових структурах. Військова психологія. Вчитель середніх загальноосвітніх, професійних (професійно-технічних) закладів освіти. Викладач університетів та вищих закладів освіти. Викладач богословських, філософсько-релігієзнавчих та суспільствознавчих дисциплін, предметів духовно-морального спрямування. Педагог. Психолог. Фахівець з морально-виховної роботи. Капелан (капелан  в охороні здоров’я, військовий капелан, пенітенціарний капелан).  Експерт із суспільно-релігійних питань. Богослов-дослідник. Науковий співробітник.

 

Після закінчення терміну навчання студенти отримають диплом БАКАЛАВРА/BACHELOR і МАГІСТРА/MASTER європейського зразка. Здібні до наукової діяльності можуть продовжити навчання в аспірантурі та докторантурі при інституті.

 

АСПІРАНТУРА ТА ДОКТОРАНТУРА

 

ПРОГРАМА АСПІРАНТУРИ ТА ДОКТОРАНТУРИ:

 

- СПЕЦІАЛЬНІСТЬ “ПРАВОСЛАВНЕ БОГОСЛОВ’Я”,

- СПЕЦІАЛЬНІСТЬ “ІКОНОПИСНЕ МИСТЕЦТВО”,

- СПЕЦІАЛЬНІСТЬ “МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО”.

 

  Нормативний термін навчання в аспірантурі становить три роки.

                Після захисту наукових дисертацій аспіранти отримують диплом ДОКТОРА БОГОСЛОВ’Я за спеціальністю “Православне богослов’я”, ДОКТОРА МИСТЕЦТВА за спеціальністю “Іконописне мистецтво” та “Музичне мистецтво” Чернівецького православного богословського інституту (європейського зразка).

  Нормативний термін підготовки доктора наук у докторантурі – два роки.

                Після захисту наукових дисертацій докторанти отримують диплом ДОКТОРА БОГОСЛОВСЬКИХ НАУК, ДОКТОРА ЦЕРКОВНОЇ ІСТОРІЇ, ДОКТОРА КАНОНІЧНОГО ПРАВА за спеціальністю “Православне богослов’я”, ДОКТОРА ЦЕРКОВНОГО МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА за спеціальністю “Іконописне мистецтво” та “Музичне мистецтво” Чернівецького православного богословського інституту (європейського зразка).

Форми навчання: денна, заочна, екстернат і дистанційна.

Прийом документів: 1 травня – 31 серпня

58004, м. Чернівці (мікрорайон “Роша”), вул. Краматорська, 1-В,

тел: (0372) 51-53-64; + 38050-204-75-30, + 38068-533-53-30.

Електронна адреса: cpbicpbicpbi@gmail.com;    http://www.cpbi.info;

Facebook: https://www.facebook.com/100044769255884;

Instagram: https://www.instagram.com/institut1999/