Наступна зустріч: 1 січня, 2023, 10:00.


БОГОСЛОВСЬКО-ПЕДАГОГІЧНІ КУРСИ ПЕРЕДПІДГОТОВКИ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПРАВОСЛАВНИХ ПЕДАГОГІВ

При Чернівецькому православному богословському інституті відкриті БОГОСЛОВСЬКО-ПЕДАГОГІЧНІ КУРСИ ПЕРЕДПІДГОТОВКИ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ для керівників і викладачів церковних недільних шкіл, іконописних шкіл, православних дитячих і молодіжних освітніх центрів, навчально-виховних комплексів, духовно-просвітницьких, благодійних, культурних, паломницьких центрів, педагогічних товариств, молодіжних, спортивних братств, громадських об'єднань, паломницьких, благодійних відділів, відділів соціального служіння та взаємодії з військовослужбовцями, педагогів, які викладають предмети духовно-морального спрямування в середніх загальноосвітніх, професійних та вищих закладів освіти.

Метою діяльності Чернівецького православного богословського інституту є забезпечення організації і координації навчально-виховної роботи та налагодження тісних освітніх контактів із церковними недільними школами, іконописними школами, православними дитячими та молодіжними освітніми центрами як на єпархіальному, так і на загальноцерковному рівні.

Усі церковні недільні школи, іконописні школи, православні дитячі та молодіжні освітні центри які існують при православних храмах і єпархіях Української Православної Церкви, можуть співпрацювати з богословським інститутом.

Це буде допомагати якіснішому й ефективнішому функціонуванню парафіяльних недільних шкіл, іконописних шкіл, православних дитячих і молодіжних освітніх центрів, сприятиме підвищенню освітнього рівня учнів, які навчаються в цих школах і освітніх центрах.

Богословський інститут видаватиме вісник “ХРИСТИЯНСЬКА ПЕДАГОГІКА ТА ОСВІТА” в якому буде висвітлюватися діяльність церковних недільних шкіл, іконописних шкіл, православних дитячих і молодіжних освітніх центрів.

Ми бажаємо активізувати і стимулювати діяльності церковних недільних шкіл, іконописних шкіл, православних дитячих і молодіжних освітніх центрів, забеспечети якість та високий рівень духовної освіти в цих закладах.

Інститу розробив стандарт навчально-виховної діяльності, який може бути реалізований в церковних недільних школах, іконописних школах, православних дитячих і молодіжних освітніх центрах.

Відповідно до цього стандарту складені учбові плани, програмами з навчально-виховної діяльності, віронавчальних дисциплін і предметів духовно-морального спрямування.

Богословський інститут організовує для учнів церковних недільних шкіл, іконописних шкіл, православних дитячих і молодіжних освітніх центрів різноманітні парафіяльні, єпархіальні, загальноцерковні олімпіади, конкурси, турніри.

Православні храми, які немають можливості відкрити недільну школу та організувати навчання дітей та молоді, настоятелі храмів можуть пропонувати навчання в Інституті дистанційно, застосовуючи цифрові засоби комунікації та електронного навчання.

Чернівецький православний богословський інституту видає дипломи молодшого бакалавра православного богословв’я учням церковних недільних шкіл, іконописних шкіл, православних дитячих і молодіжних освітніх центрів, які проходили навчання за освітньою програмою православного богослов’я, християнської етики та основ православної культури.

Богословський інститут допоможе православним педагогам які здійснюють професійну діяльність у церковних недільних школах, іконописних школах, православних дитячих і молодіжних освітніх центрах збільшити обрії власного багажу знань та досвіду практичної роботи за новими методиками і технологіями в галузі соціальної, місіонерської, катехізаторської і молодіжної роботи.

Після опанування програми богословсько-педагогічних курсів випускники отримають професійну кваліфікацію: “Православне богослов’я. Вчитель християнської етики, православної культури та предметів духовно-морального спрямування. Організатор культурно-освітніх та духовних заходів”.

За детальнішою інформацією звертатися за адресою:

58004, м. Чернівці (мікрорайон “Роша”), вул. Краматорська, 1-В,

тел: (0372) 51-53-64; + 38050-204-75-30, + 38068-533-53-30.

Електронна адреса: cpbicpbicpbi@gmail.com;

http://www.cpbi.info;

Facebook: https://www.facebook.com/cpbi1827;

Instagram: https://www.instagram.com/institut1999/.