НовиниПРАВОСЛАВНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІНОЗЕМНИХ МОВ, КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ОГОЛОШУЄ НАБІР УЧНІВ ДО 1-11-х КЛАСІВ


ПРАВОСЛАВНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІНОЗЕМНИХ МОВ, КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ


ОГОЛОШУЄ НАБІР УЧНІВ ДО 1-11-х КЛАСІВ


           Приватний заклад освіти європейського формату. Чернівецький ліцей іноземних мов, комп’ютерних наук та інформаційних технологій – приватний заклад освіти європейського формату. Заснований Чернівецьким православним богословським інститутом, найдавнішим вищим навчальним закладом Буковини.  Ліцей забеспечує посилене вивчення англійської, німецької мов та комп’ютерних технологій. Ліцей підпорядковується Департаменту освіти і науки Чернівецької державної обласної адміністрації та Управлінню освіти Чернівецької міської ради. Розпорядження ЧОДА(ЧОВА) про видачу ліцензії на провадження освітньої діяльності від  “04” липня 2023 р. №563-р, №564-р, №565-р, №566-р.

           Чому варто обрати наш Ліцей? Індивідуальний підхід: для кожного учня Ліцей призначає наставника, який буде навчати, підтримувати й направляти вашу дитину, мотивувати її вчитися та досягати успіхів. Маленькі класи дозволяють нам забезпечити відмінне співвідношення між одним вчителем та учнями, що гарантує особисту увагу кожній дитині. Ми пропонуємо навчальну програму за якою всі предмети викладають наші кваліфіковані викладачі. Вони допомагають учням покращити свою англійську та підвищити її шанси на успіх в інших предметах. Дозволяють учням зосередитися на розвитку своїх знань англійської мови за допомогою низки предметів, тем та дисциплін. 

           Ліцей допомогає всебічно розвинутим і здібним дітям. Наш Ліцей приділяє особливу увагу пошуку здібних і талановитих дітей, котрі не мають змоги отримати якісну освіту через відсутність матеріальних і фінансових можливостей. У Ліцеї докладаються особливі зусилля для пошуку та допомоги саме таким, всебічно розвинутим і здібним до навчання дітям, аби і вони змогли реалізувати у всій повноті свій життєвий потенціал і Богом даровані здібності, не втратити можливості якнайповніших проявів своїх талантів, примножуючи і розвиваючи їх.

           Підтримка соціально незахищених й малозабезпечених дітей. Чернівецьким ліцеєм іноземних мов, комп’ютерних наук та інформаційних технологій пріоритетним у своїй діяльності обрано спеціальну зорієнтованість у можливості бути доступним саме для когорти таких соціально вразливих дітей, котрі володіють всіма задатками до навчання. Ліцей сприятиме забезпеченню всім необхідним у здобутті ними високоякісної освіти, ґрунтовному опануванні іноземними мовами та інформаційними технологіями, тобто наданні комплексу всіх у т.ч. і навчально-виховних заходів заради всебічного розвитку, становлення та нарощування їх освітнього потенціалу до рівня вимог провідних освітніх установ України та світу.

           Вивчення  іноземних мов та комп’ютерних технологій. Ліцей забезпечує учнів усім необхідним для здобуття ними високоякісної профільної середньої освіти, ґрунтовному вивченні іноземних мов та комп’ютерних технологій. Ми поставили собі за мету – створити всі умови, щоб наші учні почали розмовляти і мислити англійською та німецькими мовами, сформували надійний фундамент свого професійного майбутнього у сфері ІТ. 

           Державний документ про освіту. Після закінчення Ліцею, учні отримують документи державного зразка: свідоцтво про початкову, базову, повну загальну середню освіту і диплом фахівця з комп’ютерної грамотності та інформаційних технологій.

        

           Хороша матеріально-технічна база. У 2003 році спорудженний п’ятиповерховий навчальний корпус загальною площею 1053,8 м2 за адресою 58029 м. Чернівці, вул. М. Черемшини, 10-А, де налічується 12 лекційних аудиторій і 3 спеціалізовані лабораторії. Функціонують сучасно обладнані бібліотека, актовий зал, кухня, їдальня. У навчальному закладі є дві комп’ютерні аудиторії на 45 одиниць і центр новітніх інформаційних технологій, які з’єднані локальною мережею і підключені до мережі Інтернет. Працює власна мінідрукарня, що створює умови для забезпечення ефективного викладання навчальних дисциплін. У 2017 році побудований триповерховий студентський гуртожиток площею 1050 м2 за адресою вул. Краматорська, 1-В, де розміщується актовий зал, сучасну бібліотеку, кухню, їдальню, сучасне обладнання навчальних кабінетів, комп’ютерні авдиторії, Internet, спальні кімнати, санітарні об’єкти, відкритий спортивний майданчик та ін.

           Невеликі групи (не більше 15 дітей). Заняття проходять у комфортних для сприйняття інформації групах. Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм учителів, інтерактивні засоби та сучасні цікаві методики навчання дозволять перетворити вивчення іноземної мови та комп’ютерних технологій у захоплюючий процес. Наших учнів оточує домашня атмосфера і доброзичливий мікроклімат.

           Учні цілодобово перебувають в Ліцеї. На навчання зараховуються школярі незалежно від місця проживання. Ліцеїсти забезпечуються триразовим харчуванням і житлом з усіма побутовими зручностями. Одним із постійно затребуваних і важливих локацій Ліцею є столова, яка знаходиться в найбільш зручній й доступній залі та є зразком буковинської кухні. Організоване якісне харчування, що складається тільки з натуральних та екологічно чистих продуктів. 

           Майбутнє вашої дитини.  Ліцей пропонує вибір і можливості, які дозволять учням розкрити свій потенціал вже зараз для того, щоб процвітати у майбутньому. Ми подбаємо про те, щоб учні отримали якісну освіту та вільно володіли англійською та німецькою мовами. Ми допомагаємо з вибором кар’єри, підготовкою до вступу в університет та налаштуванням на здобуття вищої освіти.

           Пансіон для учнів. Пансіон є закладом цілодобового перебування. Пансіон має дуже хорошу матеріально-технічну базу: триповерховий корпус, актовий зал, сучасну бібліотеку, кухню, їдальню, спальні кімнати, умивальня, санвузол і душова; пральня, приміщення для зберігання одягу дітей, вестибюль із гардеробом. Наповнюваність спальних кімнат не більше 4 місць. Відкритий спортивний майданчик та ін.

            Дні відкритих дверей. У Ліцеї в суботні та недільні дні з 10:00 до 13:00 год. (упродовж усього навчального року) проводяться дні відкритих дверей.

            Творчі гуртки для дітей та учнів На базі навчального закладу організовано хор, різноманітні творчігуртки. Мета діяльності гуртків – усебічний розвиток творчих здібностей і професійного самовизначення молодих людей, що сприятиме зростанню їх інтелектуального рівня та духовно-морального оздоровлення.          

            Основні напрями роботи у гуртках. У структурі “Учнівських гуртків” працюють сім гуртків: 1) православної культури (основи православного віровчення, основи християнської моралі); 2) біблійний (Біблійна історія, Закон Божий); 3) мистецький (музичне мистецтво, диригентство, хоровий спів, малювання, іконопис, художня вишивка, різьбярство); 4) іноземних мов (англійська, німецька, грецька, румунська, церковнословянська мови);  5) журналістики (інтернет- журналістика, видавнича справа та редагування,); 6) комп’ютерних наук (комп’ютерні системи та мережі, технології програмування (зокрема, розробка програмного забезпечення, обслуговування програмних систем і комплексів), інформаційні системи (розробка та обслуговування систем, баз даних і знань), комп'ютерна графіка, макетування та верстка, internet-технології); 7) фізичної культури, спорту і здоров'я людини.

            Заняття для місцевих і приїжджих учнів.  Слухачами “Учнівських гуртків” можуть бути учні міста та області. Бажаючі навчатися в “Учнівських гуртках” можуть приїжджати у Чернівці на заняття, які проводяться щовихідних, в суботні і недільні дні з 10:00 до 13:00 год. Гнучкий графік дозволяє вибрати зручний час для занять не лише на вихідних, а й у будні дні.

           58004, м. Чернівці (“Роша”), вул. Рибінська, 1-В,

  тел.: +38050-204-75-30, +38068-533-53-30.

             chernivtsilyceum@gmail.com; http://lyceum.cpbi.info;

            https://www.instagram.com/chernivtsilyceum/;

            https://www.facebook.com/privatelyceum/;

         https://t.me/chernivtsilyceum.

 

 

 

 

 

 
 
3 червня, 2023