СПЕЦІАЛЬНІСТЬ: 053 – “КЛІНІЧНА ПСИХОЛОГІЯ ТА ДУШПАСТИРСТВО”

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ: 053 – “КЛІНІЧНА ПСИХОЛОГІЯ ТА ДУШПАСТИРСТВО” БАКАЛАВРАТ Освітня програма: Християнська та клінічна психологія. Ступінь вищої освіти: Бакалавр клінічної психології. Галузь знань: Соціальні та поведінкові науки. Спеціальність: 053 – Клінічна психологія та душпастирство. Спеціалізація: Християнська та клінічна психологія. Професійна кваліфікація: Вчитель психологічних дисциплін і предметів духовно-морального спрямування. Психолог. Психолог-консульнтант. Капелан (медичний, військовий, пенітенціарний) (термін навчання – 4 роки). МАГІСТРАТУРА Освітня програма: Християнська та клінічна психологія. Духовно-психологічна реабілітація. Ступінь вищої освіти: Магістр клінічної психології. Галузі знань: Соціальні та поведінкові науки. Спеціальність: 053 – Клінічна психологія та душпастирство. Спеціалізація: Християнська та клінічна психологія. Духовно-психологічна реабілітація. Професійна кваліфікація: Викладач психологічних дисциплін і предметів духовно-морального спрямування. Психолог. Психолог-реабілітолог. Психолог-консультант. Капелан (медичний, військовий, пенітенціарний). Експерт-психолог. Науковий співробітник (термін навчання – 2 роки). Форми навчання: денна, заочна, екстернат і дистанційна. Прийом документів: 1 травня – 31 серпня

ПІДГОТОВКА, СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КАПЕЛАНІВ І ПОМІЧНИКІВ КАПЕЛАНІВ В ОХОРОНІ ЗДОРОВ’Я У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ПРАВОСЛАВНОМУ БОГОСЛОВСЬКОМУ ІНСТИТУТІ

ПІДГОТОВКА, СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КАПЕЛАНІВ І ПОМІЧНИКІВ КАПЕЛАНІВ В ОХОРОНІ ЗДОРОВ’Я У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ПРАВОСЛАВНОМУ БОГОСЛОВСЬКОМУ ІНСТИТУТІ Чернівецький православний богословський інститут запровадив на кафедрі клінічної душпастирської освіти спеціальність “Клінічне душпастирство”. У структурному підрозділі Інституту “Навчально-науковий центр біблійно-патристичної антропології та клінічної душпастирської освіти”, затверджено освітню програму та започатковані цикли підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації капеланів і помічників капелана в охороні здоров’я.

ПРАВОСЛАВНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР ПРИ ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ПРАВОСЛАВНОМУ БОГОСЛОВСЬКОМУ ІНСТИТУТІ

ПРАВОСЛАВНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР ПРИ ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ПРАВОСЛАВНОМУ БОГОСЛОВСЬКОМУ ІНСТИТУТІ ПРАВОСЛАВНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР є осередком духовного життя для православної молоді. Де створені всі умови для діяльного налагодження зв’язків між різними релігійними молодіжними осередками країни, спільного обговорення важливих для молоді питань, досягнення практичних результатів цієї комунікації та співпраці молодих людей з різних парафій сіл і міст України. Тож щиросердечно запрошуємо скористатися чудовою нагодою активного відпочинку, відновлення духовних і фізичних сил, подорожування і комфортного проживання в оточенні живої гірської природи, неймовірно цікавого й невимушеного спілкування у колі друзів та однодумців.

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ОГОЛОШУЄ НАБІР УЧНІВ ДО 10-11-х КЛАСІВ (профіль навчання – мизичне мистецтво, хорове диригування та спів)

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ОГОЛОШУЄ НАБІР УЧНІВ ДО 10-11-х КЛАСІВ (профіль навчання – мизичне мистецтво, хорове диригування та спів) Чернівецький ліцей – заклад освіти європейського формату для навчання учнів з 10-го по 11-й класи. Заснований Чернівецьким православним богословським інститутом, найдавнішим вищим навчальним закладом Буковини. Ліцей забезпечує посилене вивчення музичного мистецтва, хорового диригування та співу. Ліцей підпорядковується Департаменту освіти і науки Чернівецької державної обласної адміністрації та Управлінню освіти Чернівецької міської ради. Розпорядження ЧОДА(ЧОВА) про видачу ліцензії на провадження освітньої діяльності від “04” липня 2023 р. №563-р, №564-р, №565-р, №566-р.

ВІДПОЧИНОК ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДЛЯ ПРАВОСЛАВНОЇ МОЛОДІ

ВІДПОЧИНОК ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДЛЯ ПРАВОСЛАВНОЇ МОЛОДІ Чернівецький православний богословський інститут реалізовує різноманітні дозвіллєво-відпочинкові програми з оздоровлення, дозвілля та духовного виховання православної молоді, учнів церковних недільних шкіл, православних дитячих і молодіжних освітніх центрів.

БОГОСЛОВСЬКО-ПЕДАГОГІЧНІ КУРСИ ПЕРЕДПІДГОТОВКИ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПРАВОСЛАВНИХ ПЕДАГОГІВ

БОГОСЛОВСЬКО-ПЕДАГОГІЧНІ КУРСИ ПЕРЕДПІДГОТОВКИ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПРАВОСЛАВНИХ ПЕДАГОГІВ При Чернівецькому православному богословському інституті відкриті БОГОСЛОВСЬКО-ПЕДАГОГІЧНІ КУРСИ ПЕРЕДПІДГОТОВКИ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ для керівників і викладачів церковних недільних шкіл, іконописних шкіл, православних дитячих і молодіжних освітніх центрів, навчально-виховних комплексів, духовно-просвітницьких, благодійних, культурних, паломницьких центрів, педагогічних товариств, молодіжних, спортивних братств, громадських об'єднань, паломницьких, благодійних відділів, відділів соціального служіння та взаємодії з військовослужбовцями, педагогів, які викладають предмети духовно-морального спрямування в середніх загальноосвітніх, професійних та вищих закладів освіти.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ НЕДІЛЬНИХ ШКІЛ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ НЕДІЛЬНИХ ШКІЛ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ Недільна школа – це освітній заклад, який створюється як підрозділ релігійної організації парафії або монастиря, що надає можливість отримати учням початкову релігійну освіту православного спрямування. Навчання в недільній школі проводиться на добровільній основі. Методичним та координуючим центром навчально-виховної діяльності недільних шкіл є Єпархіальний Відділ релігійної освіти і катехізації.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ НАБІР СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ І ДОКТОРАНТІВ НА 2023/2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІКІ

ОГОЛОШУЄТЬСЯ НАБІР СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ І ДОКТОРАНТІВ НА 2023/2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК БАКАЛАВРАТ І МАГІСТРАТУРА СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 041 – ПРАВОСЛАВНЕ БОГОСЛОВ’Я (ТЕОЛОГІЯ). 011 – ОСВІТНІ, ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ. СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 041 – ПРАВОСЛАВНЕ БОГОСЛОВ’Я (ТЕОЛОГІЯ). 023 – ІКОНОПИСНЕ МИСТЕЦТВО. СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 041 – ПРАВОСЛАВНЕ БОГОСЛОВ’Я (ТЕОЛОГІЯ). 025 – МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО. СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 041 – ПРАВОСЛАВНЕ БОГОСЛОВ’Я (ТЕОЛОГІЯ). 061 – ЦЕРКОВНА ЖУРНАЛІСТИКА. СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 041 – ПРАВОСЛАВНЕ БОГОСЛОВ’Я (ТЕОЛОГІЯ). 022 – КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ.

БУКОВИНСЬКИЙ ПРАВОСЛАВНИЙ ПАЛОМНИЦЬКИЙ ЦЕНТР

БУКОВИНСЬКИЙ ПРАВОСЛАВНИЙ ПАЛОМНИЦЬКИЙ ЦЕНТР Буковинський православний паломницький центр є центром духовного життя для православних віруючих Буковини та усіх регіонів України. Де створені всі умови для діяльного налагодження зв’язків між різними православними релігійними осередками країни, спільного обговорення важливих для віруючих питань, досягнення практичних результатів цієї комунікації та співпраці віруючих людей з різних парафій сіл і міст України. Живе спілкування у формі діалогу, обміну думками, дискусій дає можливість людям обговорювати важливі суспільні та особисті проблеми, можливості надання допомоги та реальної підтримки, найрізноманітніших форм спільної харитативної (благодійно-милосердницької) діяльності та служіння ближнім.

ПРАВОСЛАВНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР

ПРАВОСЛАВНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР є осередком духовного життя для православної молоді. Де створені всі умови для діяльного налагодження зв’язків між різними релігійними молодіжними осередками країни, спільного обговорення важливих для молоді питань, досягнення практичних результатів цієї комунікації та співпраці молодих людей з різних парафій сіл і міст України. Призначений для оздоровлення, відпочинку, духовного розвитку дітей і молоді, що має визначене місце розташування, матеріально-технічну базу, кадрове забезпечення і технології для надання послуг з оздоровлення та відпочинку. Молодіжний центр є стаціонарним постійно діючим закладом із цілорічним режимом роботи. Працює в режимі постійної роботи. Молоді люди можуть приїжджати в будь-які дні, одному або з організованою групою. У Молодіжному центрі відпочиваючі перебувають цілодобово, забезпечуються триразовим харчуванням і житлом з усіма побутовими зручностями. Настоятелі православних храмів (або ж їх помічники) можуть формувати групи молоді з регулярно організованими поїздками до Чернівців. Основна мета в цій роботі – сформувати кращі моральні якості молодого покоління на основі православної духовності та благочестя!

ЗАПРОШЕННЯ НА НАВЧАННЯ ВИПУСКНИКІВ 9-х КЛАСІВ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПРОФІЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ І ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ З КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАМОТНОСТІ ТА ІНФОРМАЙІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ЗАПРОШЕННЯ НА НАВЧАННЯ ВИПУСКНИКІВ 9-х КЛАСІВ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПРОФІЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ І ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ З КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАМОТНОСТІ ТА ІНФОРМАЙІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ Чернівецький ліцей іноземних мов, комп’ютерних наук та інформаційних технологій є навчальним закладом цілодобового перебування, де учні знаходяться на повному утриманні. Заклад освіти має дуже хорошу матеріально-технічну базу: триповерховий навчальний корпус, актовий зал, сучасну бібліотеку, кухню, їдальню, обладнані кабінети, комп’ютерні авдиторії, Internet, спальні кімнати, санітарні об’єкти, відкритий спортивний майданчик та ін. Після закінчення Ліцею, учні отримують документи державного зразка: свідоцтво про повну загальну середню освіту і диплом фахівця з комп’ютерної грамотності та інформаційних технологій. Заняття проходять у комфортних для сприйняття інформації групах (не більше 15 дітей). Ліцеїсти забезпечуються триразовим, вітамінізованим та збалансованим харчуванням і житлом з усіма побутовими зручностями.

ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ “БЕЗКОШТОВНА ПРОФІЛЬНА СЕРЕДНЯ ТА ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА ДЛЯ СОЦІАЛЬНО НЕЗАХИЩЕНИХ, ОСИРОТІЛИХ Й МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ ДІТЕЙ”

ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ “БЕЗКОШТОВНА ПРОФІЛЬНА СЕРЕДНЯ ТА ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА ДЛЯ СОЦІАЛЬНО НЕЗАХИЩЕНИХ, ОСИРОТІЛИХ Й МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ ДІТЕЙ” Чернівецький ліцей іноземних мов, комп’ютерних наук та інформаційних технологій розпочинає роботу над реалізацією освітнього проекту “Безкоштовна профільна середня та професійна освіта для соціально незахищених, осиротілих й малозабезпечених дітей”. Основна мета проекту – безкоштовно здобути профільну середню та професійну освіту соціально незахищеним молодим людям, осиротілим й малозабезпеченим дітям, дітям-сиротам і напівсиротам, дітям, які залишилися без батьківської опіки, молоді з малозабезпечених, багатодітних, неповних сімей, сімей з прийомними та усиновленими дітьми. Ліцей надає всебічну підтримку дітям, які не мають змоги отримати якісну професійну освіту через відсутність фінансових можливостей.

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІНОЗЕМНИХ МОВ, КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ УЧНІВ ДО 10-11-х КЛАСІВ

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІНОЗЕМНИХ МОВ, КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ УЧНІВ ДО 10-11-х КЛАСІВ Чернівецький ліцей іноземних мов, комп’ютерних наук та інформаційних технологій приймає дітей, котрі володіють всіма задатками до навчальння, забезпечує всім необхідним у здобутті ними високоякісної повної загальної середньої освіти, ґрунтовному опануванні іноземними мовами та інформаційними технологіями. Ліцей приділяє особливу увагу пошуку обдарованих, здібних і талановитих дітей, котрі бажають вільно розмовляти і мислити англійською та німецькою мовами, сформувати надійний фундамент свого професійного майбутнього у сфері ІТ. Чернівецький ліцей іноземних мов, комп’ютерних наук та інформаційних технологій є навчальним закладом цілодобового перебування.

ЗАПРОШЕННЯ МОЛОДІ НА СВЯТКУВАННЯ НОВОГО РОКУ

ПРАВОСЛАВНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР запрошує дітей учасників бойових дій, дітей які втратили батьків під час війни, соціально незахищених, осиротілих й малозабезпечених дітей, найбільш вразливих, потребуючих дітей і молодь до Чернівців на святкування НОВОГО РОКУ.

КУРСИ ПСАЛОМЩИКІВ, РЕГЕНТІВ ТА СПІВАКІВ (ПІВЧИХ) ЦЕРКОВНИХ ХОРІВ

КУРСИ ПСАЛОМЩИКІВ, РЕГЕНТІВ ТА СПІВАКІВ (ПІВЧИХ) ЦЕРКОВНИХ ХОРІВ Чернівецький православний богословський інститут запрошує на навчання всіх бажаючих працювати диригентами церковних хорів і керівниками хору в недільних школах, співати в церковних хорах і на кліросі, служити в храмах псаломщиками та читцями-уставщиками.

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ “ЦЕРКОВНЕ ДЕКОРАТИВНЕ МИСТЕЦТВО”

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ “ЦЕРКОВНЕ ДЕКОРАТИВНЕ МИСТЕЦТВО – ЦЕРКОВНО-ХУДОЖНЯ ВИШИВКА, ЗОЛОТОШВЕЙНИЦТВО-ГАПТУВАННЯ, ПОШИТТЯ Й ОЗДОБЛЕННЯ БОГОСЛУЖБОВОГО ОДЯГУ ТА ХРАМОВОГО УБРАНСТВА, ВИГОТОВЛЕННЯ ЮВЕЛІРНИХ І ХУДОЖНІХ ВИРОБІВ”

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПРАВОСЛАВНИЙ БОГОСЛОВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗАПРОШУЄ ДО СПІВПРАЦІ УЧЕНИХ, ЯКІ МАЮТЬ НАУКОВИЙ СТУПІНЬ

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПРАВОСЛАВНИЙ БОГОСЛОВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗАПРОШУЄ ДО СПІВПРАЦІ УЧЕНИХ, ЯКІ МАЮТЬ НАУКОВИЙ СТУПІНЬ Чернівецький православний богословський інститут запрошує до співпраці священників і світських осіб, які мають наукові ступені кандидата богослов’я, доктора богослов’я, доктора богословських наук, а також кандидатів і докторів наук з інших спеціальностей, які бажають долучитися до формування складу науково-педагогічних кадрів навчального закладу, підвищувати його науковий та освітній рівень. Науковці зможуть реалізувати свій інтелектуальний потенціал в галузях богослов'я, канонічного права, біблеїстики, церковної історії, церковного мистецтва, церковної журналістики, православних інформаційних технологій.

ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ “БЕЗКОШТОВНА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ СОЦІАЛЬНО НЕЗАХИЩЕНИХ, ОСИРОТІЛИХ Й МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ ДІТЕЙ”

ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ “БЕЗКОШТОВНА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ СОЦІАЛЬНО НЕЗАХИЩЕНИХ, ОСИРОТІЛИХ Й МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ ДІТЕЙ” Чернівецький православний богословський інститут (кафедра комп’ютерних наук та інформаційних технологій) спільно з Чернівецьким ліцеєм іноземних мов, комп’ютерних наук та інформаційних технологій розпочинає роботу над реалізацією освітнього проекту “Безкоштовна вища освіта для соціально незахищених, осиротілих й малозабезпечених дітей”.

БЕЗКОШТОВНА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ СОЦІАЛЬНО НЕЗАХИЩЕНИХ, ОСИРОТІЛИХ Й МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ ДІТЕЙ

БЕЗКОШТОВНА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ СОЦІАЛЬНО НЕЗАХИЩЕНИХ, ОСИРОТІЛИХ Й МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ ДІТЕЙ Чернівецький православний богословський інститут (кафедра комп’ютерних наук та інформаційних технологій) спільно з Чернівецьким ліцеєм іноземних мов, комп’ютерних наук та інформаційних технологій розпочинає реалізацію освітнього проекту “Безкоштовна вища освіта для соціально незахищених, осиротілих й малозабезпечених дітей”.

ЄПАРХІАЛЬНИМ УПРАВЛІННЯМ, БЛАГОЧИННЯМ, ПАРАФІЯМ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

ЄПАРХІАЛЬНИМ УПРАВЛІННЯМ, БЛАГОЧИННЯМ, ПАРАФІЯМ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

ОГОЛОШУЄТЬСЯ НАБІР СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ І ДОКТОРАНТІВ НА 2022/2023 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ОГОЛОШУЄТЬСЯ НАБІР СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ І ДОКТОРАНТІВ НА 2022/2023 НАВЧАЛЬНИЙ РІК Чернівецький православний богословський інститут запрошує на навчання за освітньо-науковими, науковими програмами на таких рівнях вищої освіти, що передбачають присудження відповідних ступенів вищої освіти, зокрема, освітніх ступенів – молодшого бакалавра, бакалавра, магістра, освітньо-наукових ступенів – доктора богослов’я, доктора мистецтва (PhD) та наукових ступенів – доктора богословських наук, доктора церковної історії, доктора канонічного права, доктора церковного мистецтвознавства.

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІНОЗЕМНИХ МОВ, КОМП’ЮТОРНИХ НАУК ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІНОЗЕМНИХ МОВ, КОМП’ЮТОРНИХ НАУК ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ОГОЛОШУЄ НАБІР ДІТЕЙ ДО 1-11-х КЛАСІВ НА 2022-2023 Н.Р.

ЛЕКЦІЙНІ ОНЛАЙН-КУРСИ ШКОЛИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ НАУКИ ТА БЛАГОЧЕСТЯ НА ПЛАТФОРМІ ZOOM

ШКОЛА ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ НАУКИ ТА БЛАГОЧЕСТЯ Чернівецький православний богословський інститут організовує онлайн-трансляції лекцій з текстуального, історичного, екзегетичного та герменевтичного аналізу Біблії, які будуть проводити викладачі інституту у форматі відеоконференцій.

ЗАПРОШЕННЯ НА ЗУСТРІЧІ МОЛОДІ У ЧЕРНІВЦЯХ

ЗАПРОШЕННЯ НА ЗУСТРІЧІ МОЛОДІ У ЧЕРНІВЦЯХ На зустрічі будуть обговорюватися такі питання: 1. Вивчення досвіду діяльності віруючої молоді; 2. Налагодження зв’язків між молоддю у православних громадах; 3. Обговорення напрямків молодіжної роботи; 4. Проведення зустрічей молодіжних груп; 5. Допомога соціально вразливій молоді в отриманні освіти; 6. Організація відпочинку та оздоровлення православної молоді. Проживання і харчування безкоштовне! ДО УЧАСТІ ЗАПРОШУЄТЬСЯ ПРАВОСЛАВНА МОЛОДЬ З УСІЄЇ УКРАЇНИ.

“ПРАВОСЛАВНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ВІДПОЧИНКОВО-ОЗДОРОВЧИЙ ЗАКЛАД”

“ПРАВОСЛАВНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ВІДПОЧИНКОВО-ОЗДОРОВЧИЙ ЗАКЛАД” У Чернівцях для молоді облаштований релігійно-виховний та дозвіллєво-відпочинковий осередок у формі “Православного молодіжного відпочинково-оздоровчого закладу” з усіма необхідними умовами перебування. Метою нашої діяльності є організація відпочинку та оздоровлення молоді. “Православний молодіжний відпочинково-оздоровчий заклад” - це стаціонарний постійно діючий, спеціально організований відпочинковий комплекс із цілорічним режимом роботи. Призначений для оздоровлення, дозвілля, духовного розвитку молоді, що має визначене місце розташування, матеріально-технічну базу, кадрове й технічне забезпечення для надання послуг з оздоровлення та відпочинку молоді. “Православний молодіжний відпочинково-оздоровчий заклад” працює в режимі постійної роботи (кожного дня без вихідних). Можна приїжджати в будь-які дні (будні чи вихідні). Залежно від можливостей і потреб відпочивальників. Тривалість перебування може бути різною – від одного до 14 днів з можливим заїздом виключно на вихідні дні, одному або з організованою групою.

ВИВЧЕННЯ ГРЕЦЬКОЇ МОВИ

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПРАВОСЛАВНИЙ БОГОСЛОВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ПРОВОДИТЬ НАБІР СЛУХАЧІВ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ГРЕЦЬКОЇ МОВИ   Навчальний процес здійснюється згідно з міжнародними стандартами та вимогами щодо набуття комплексу мовних та мовленнєвих компетенцій. Заняття проводяться 2 рази на тиждень. Відповідно до шести рівнів, за якими надається сертифікат, текстуються чотири lingvo-навички: розуміння усної та письмової мови, вміння писати і розмовляти.   В Інституті викладання давньогрецької і новогрецької мов здійснюють висококваліфіковані фахівці, які закінчили Афінський та Салонікійський національні університети (Греція), де отримали освіту за спеціальністю “Середньовічна та новогрецька філологія”.

ПРАВОСЛАВНИЙ ЦЕНТР ДУХОВНОЇ ОСВІТИ І РЕЛІГІЙНОГО ВИХОВАННЯ МОЛОДІ

“ПРАВОСЛАВНИЙ ЦЕНТР ДУХОВНОЇ ОСВІТИ І РЕЛІГІЙНОГО ВИХОВАННЯ МОЛОДІ ” Сучасний розвиток світу формує високий рівень духовних освітніх вимог щодо глибокої вихованості і духовно-моральної стійкості молодого покоління нашої країни. Саме тому, усвідомлюючи необхідність надання високоякісної духовної освіти та релігійного виховання дітей і молоді, Чернівецький православний богословський інститут ініціює створення молодіжного науково-дослідницького, навчально-методичного центру та духовно-освітнього, релігійно-виховного, культурно-творчого майданчика у формі “Православного центру духовної освіти і релігійного виховання молоді” для забезпечення якості та підвищення рівня духовної освіти учнів недільних шкіл, іконописних шкіл, православних дитячих і молодіжних освітніх центрів Української Православної Церкви.

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ ПРИ ЧПБІ

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ ПРИ ЧПБІ Загальна інформація Статут загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів при ЧПБІ. Номер запису 10380000004654 від 14.08.2007 року, затвердженний рішенням 18 сесії Чернівецької міської ради V скликання від 12.07.2007 р. № 372. Статут погоджений в Управлінні освіти Чернівецької міської ради та зареєстрований Державним реєстратором Чернівецької міської ради від 14.08.2007 р. (свідоцтво серії АОО № 708308, ідентифікаційний код 35361413). Управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації видало ліцензію серії АА № 247783 від 20.04.2010 року на право надання загальної середньої освіти (наказ ГУОН ОДА від 12.04.2010 р. № 163) та свідоцтво про державну атестацію № 090661 від 24 січня 2012 року. Загальноосвітня школа I–III ступенів при ЧПБІ –  приватна школа європейського формату для навчання дітей з 1 по 11 класи.

ПІДГОТОВКА ДИРИГЕНТІВ ЦЕРКОВНОГО ХОРУ ТА ВИКЛАДАЧІВ ЦЕРКОВНОГО МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

ПІДГОТОВКА ДИРИГЕНТІВ ЦЕРКОВНОГО ХОРУ ТА ВИКЛАДАЧІВ ЦЕРКОВНОГО МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА Чернівецький православний богословський інститут запрошує на навчання дівчат після 9-ти та 11-ти класів загальної середньої освіти за бакалаврською і магістерською програмами зі спеціальності “МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО”. Бакалавр музичного мистецтва – спеціальність “Православне богослов’я (теологія) та музичне мистецтво. Керівник церковного хору. Вчитель церковного музичного мистецтва. Вчитель художньої культури, етики, естетики. Вчитель богословських дисциплін і предметів духовно-морального спрямування. Богослов-дослідник. Музикознавець” (термін навчання – 4 роки); Магістр музичного мистецтва – спеціальність “Православне богослов’я (теологія) та музичне мистецтво. Диригент церковного хору. Викладач церковного музичного мистецтва. Викладач методики музичного навчання, музично-теоретичних і диригентсько-хорових предметів. Викладач богословських, філософсько-релігієзнавчих та суспільствознавчих дисциплін, предметів духовно-морального спрямування. Богослов-дослідник. Педагог. Психолог. Музикознавець” (термін навчання – 2 роки).

ЗАПРОШЕННЯ НА НЕДІЛЬНІ ТА СВЯТКОВІ БОГОСЛУЖІННЯ І ЗАНЯТТЯ З ЦЕРКОВНОГО СПІВУ, ХОРОВОГО ДИРИГУВАННЯ, ПОСТАВКИ ГОЛОСУ

ЗАПРОШЕННЯ НА НЕДІЛЬНІ ТА СВЯТКОВІ БОГОСЛУЖІННЯ І ЗАНЯТТЯ З ЦЕРКОВНОГО СПІВУ, ХОРОВОГО ДИРИГУВАННЯ, ПОСТАВКИ ГОЛОСУ Чернівецький православний богословський інститут запрошує юних вірян відвідувати святкові богослужіння, які звершуються регулярно в храмі Трьох Святителів за участі студентів інституту та приїжджої на богослужіння молоді. Трьохсвятительський храм Чернівецького православного богословського інституту є центром духовного життя для православної молоді Буковини та усіх регіонів України. В інституті створені сприятливі умови для діяльного налагодження зв’язків між різними релігійними молодіжними осередками країни, спільного обговорення важливих для молоді питань, досягнення практичних результатів цієї комунікації та співпраці молодих людей з різних парафій сіл і міст України. Розклад богослужінь. Воскресні і святкові дні: 7.00 Літургія (храм Трьох Святителів). 17.00 Вечірнє Богослужіння (храм Трьох Святителів). Молодь може активно долучатися до хорового співу, читання на клиросі, хлопці – прислуговувати у вівтарі.

ПРИСУДЖЕННЯ НАУКОВОГО СТУПЕНЯ ДОКТОРА БОГОСЛОВСЬКИХ НАУК І ПРИСВОЄННЯ ВЧЕНОГО ЗВАННЯ ПРОФЕСОРА

ПРИСУДЖЕННЯ НАУКОВОГО СТУПЕНЯ ДОКТОРА БОГОСЛОВСЬКИХ НАУК І ПРИСВОЄННЯ ВЧЕНОГО ЗВАННЯ ПРОФЕСОРА Рішенням Вченої ради Чернівецького православного богословського інституту присуджено Високопреосвященнійшому Августину, Митрополиту Білоцерківському і Богуславському науковий ступінь доктора богословських наук і присвоєно вчене звання професора.

НАБІР В АСПІРАНТУРУ І ДОКТОРАНТУРУ

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПРАВОСЛАВНИЙ БОГОСЛОВСЬКИЙ ІНСТИТУТ проводить набір в аспірантуру для здобуття наукового ступеня доктора богослов’я зі спеціальності “Православне богослов’я”, доктора мистецтва зі спеціальностей “Іконописне мистецтво”, “Музичне мистецтво” та докторантуру для здобуття наукового ступеня доктора богословських наук, доктора церковної історії, доктора канонічного права зі спеціальності “Православне богослов’я”, доктора церковного мистецтвознавства зі спеціальностей “Іконописне мистецтво”, “Музичне мистецтво”.

ПРАВОСЛАВНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР У ЧЕРНІВЦЯХ РЕАЛІЗОВУЄ РІЗНОМАНІТНІ МОЛОДІЖНІ ПРОГРАМИ

ПРАВОСЛАВНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР У ЧЕРНІВЦЯХ В СУБОТНІ, НЕДІЛЬНІ ТА СВЯТКОВІ ДНІ РЕАЛІЗОВУЄ РІЗНОМАНІТНІ МОЛОДІЖНІ ПРОГРАМИ

Online курси з комп'ютерної грамотності

Online курси з комп'ютерної грамотності Наступна зустріч: 1 жовтня, 2020, 10:00. Зміст курсу доступний за наступним посиланням: http://cpbi.info/computer-literacy/python/   Посилання трансляції на YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=WAdsLFMJxJo Курс мови програмування Python Кількість годин: 302 Програми, що використовуються під час курсу • Інтерпретатор Python • Редактор Notepad++ • Система контролю версій Git • Інтерфейс до системи контролю версій Git, SourceTree • Реляційна База Даних MySQL • Об'єктна База Даних MongoDB

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПРАВОСЛАВНИЙ БОГОСЛОВСЬКИЙ ІНСТИТУТ Є ЦЕНТРОМ ДУХОВНОГО ЖИТТЯ ДЛЯ ПРАВОСЛАВНОЇ МОЛОДІ БУКОВИНИ ТА УСІХ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПРАВОСЛАВНИЙ БОГОСЛОВСЬКИЙ ІНСТИТУТ Є ЦЕНТРОМ ДУХОВНОГО ЖИТТЯ ДЛЯ ПРАВОСЛАВНОЇ МОЛОДІ БУКОВИНИ ТА УСІХ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ Чернівецький православний богословський інститут запрошує юних вірян відвідувати святкові богослужіння, які звершуються регулярно в храмі Трьох Святителів викладачами інституту в священному сані, при активній участі студентів інституту та приїжджої на богослужіння молоді. Трьохсвятительський храм Чернівецького православного богословського інституту є центром духовного життя для православної молоді Буковини та усіх регіонів України. Де створені всі умови для діяльного налагодження зв’язків між різними релігійними молодіжними осередками країни, спільного обговорення важливих для молоді питань, досягнення практичних результатів цієї комунікації та співпраці молодих людей з різних парафій сіл і міст України. Живе спілкування у формі діалогу, обміну думками, дискусій дає можливість молодим людям обговорювати важливі суспільні та особисті проблеми, можливості надання допомоги та реальної підтримки, найрізноманітніших форм спільної харитативної (благодійно-милосердницької) діяльності та служіння ближнім. Для місцевої та приїжджої молоді організовуються поїздки до Свято-Преображенського подвір’я інституту в Карпатах, де також створені всі необхідні умови для гірського відпочинк

РЕКВІЗИТИ ЧПБІ

РЕКВІЗИТИ ЧПБІ ПРИВАТБАНК 5363.5420.1185.8124 СОБЯТ ГЕОРГІЙ ГРИГОРОВИЧ АОКБ "ПРИВАТБАНК" МФО 305299 ЕДРПОУ 14360570, р/р 5363.5420.1185.8124 (UAH); 4731.2196.1272.5832 (EUR) 4731.2196.1272.4926 (USD). За детальнішою інформацією звертатися за адресою: 58004, м. Чернівці (мікрорайон “Роша”), вул. Краматорська, 1-В (дорога до корпусу нижче будинку №1), заїзд з вул. Рибінської, тел: (0372) 51-53-64; + 38050-204-75-30, + 38068-533-53-30. Електронна адреса: cpbicpbicpbi@gmail.com; http://www.cpbi.info; https://www.youtube.com/channel/UCMCXAZS8OwkxE7aXoQfJh2A/ VKontakte: https://vk.com/id258406645; Facebook: https://www.facebook.com/100044769255884; Instagram: https://www.instagram.com/institut1999/; Twitter: https://twitter.com/cpbi1827

ЗУСТРІЧІ МОЛОДІ В ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ПРАВОСЛАВНОМУ БОГОСЛОВСЬКОМУ ІНСТИТУТІ

ЗУСТРІЧІ МОЛОДІ В ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ПРАВОСЛАВНОМУ БОГОСЛОВСЬКОМУ ІНСТИТУТІ Для налагодження зв’язків між православною молоддю, обговорення важливих для молоді питань, створення умов для спілкування молоді у формі діалогу, обміну думками і дискусій Чернівецький православний богословський інститут організовує регулярні зустрічі православної молоді. На зустрічі, яка відбудеться 3 жовтня 2020 року будуть обговорюватися такі питання: 1. Вивчення досвіду діяльності віруючої молоді; 2. Налагодження зв’язків між молоддю у православних громадах; 3. Обговорення напрямків молодіжної роботи; 4. Проведення зустрічей молодіжних груп; 5. Допомога соціально вразливій молоді в отриманні освіти; 6. Організація відпочинку та оздоровлення православної молоді.

“ТЛУМАЧЕННЯ БІБЛІЇ”

“ТЛУМАЧЕННЯ БІБЛІЇ” №1 04.10.2020 Науковий вісник аспірантури і докторантури Чернівецького православного богословського інституту Запрошуємо всіх, кого хвилює проблема духовного відродження України, хто своїм дороговказом у житті має Книгу книг – Біблію, стати меценатом і взяти активну участь у виданні багатотомника українською мовою «ТЛУМАЧЕННЯ СВЯТОГО ПИСЬМА СТАРОГО І НОВОГО ЗАВІТУ». РЕКВІЗИТИ ЧПБІ АОКБ «ПРИВАТБАНК» МФО 305299 ЕДРПОУ 14360570, р/р 4149.6293.9417.8271 (UAH); 4731.2191.1095.6707 (EUR) 4731.2191.1112.5336 (USD).

ТЛУМАЧЕННЯ СВЯТОГО ПИСЬМА СТАРОГО І НОВОГО ЗАВІТІВ

ТЛУМАЧЕННЯ СВЯТОГО ПИСЬМА СТАРОГО І НОВОГО ЗАВІТІВ Щиросердно закликаємо всіх бажаючих до плідної співпраці, необхідності послужити великій справі духовного збагачення нашого народу, Святої Церкви Христової та процвітання Вітчизни! Бажаємо, аби кожен відчув себе учасником цього великого проекту. Запрошуємо всіх, хто має добрий намір зробити реальні кроки щодо вирішення проблем духовного відродження України, кого хвилює доля його духовного утвердження, хто своїм дороговказом у житті має Книгу книг – Біблію стати маценатом і взяти активну участь у виданні багатотомника «ТЛУМАЧЕННЯ СВЯТОГО ПИСЬМА СТАРОГО І НОВОГО ЗАВІТУ» українською мовою! https://www.youtube.com/channel/UCMCXAZS8OwkxE7aXoQfJh2A/

ЛЕКЦІЙНІ ОНЛАЙН – КУРСИ ЧПБІ НА ПЛАТФОРМІ ZOOM

ЛЕКЦІЙНІ ОНЛАЙН – КУРСИ ЧПБІ НА ПЛАТФОРМІ ZOOM Доводимо до Вашого відома, що Чернівецький православний богословський інститут організовує онлайн-трансляції лекцій для учнівської та студентської молоді, які будуть проводити викладачі інституту у форматі відеоконференцій. Учням і студентам потрібно встановити на своїх електронних пристроях (девайсах) додаток ZOOM. Надіслати власні електронні пошти, що дасть змогу додати Вас до каталогу контактів учасників відеоконференції. Потім після підтвердження своєї участі та через надіслані Вам ідентифікатори конференцій приєднуєтесь до онлайн-зустрічей, тобто отримуєте можливість бути активними слухачами лекційних курсів, задавати питання, активно діалогувати з викладачами. Після закінчення терміну навчання студенти отримають диплом БАКАЛАВРА/BACHELOR і МАГІСТРА/MASTER Чернівецького православного богословського інституту (європейського зразка). Богословський Інститут приглашает вас на запланированную конференцию: Zoom. Тема: Зал персональной конференции Богословський Інститут Подключиться к конференции Zoom https://us04web.zoom.us/j/6752368526?pwd= V0t6dmt2SEUxZE9oK3hrQjlDbSt6Zz09 Идентификатор конференции: 675 236 8526 Пароль: 7QcTuY

ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ МОЛОДІ ТА ДОРОСЛОГО НАСЕЛЕННЯ

ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ МОЛОДІ ТА ДОРОСЛОГО НАСЕЛЕННЯ Підготовка фахівців за екстернатною та дистанційною формою навчання здійснюється на всіх освітніх щаблях – бакалаврату, магістратури, аспірантури та докторантури. Чернівецький православний богословський інститут запрошує на навчання всіх бажаючих здобути освітні ступені бакалавра та магістра зі спеціальностей “Православне богослов’я”, “Іконописне мистецтво”, “Музичне мистецтво”, “Церковна журналістика”, “Комп’ютерні науки та інформаційні технології”, наукові ступені доктора богослов’я, доктора богословських наук, доктора церковної історії та доктора канонічного права зі спеціальності “Православне богослов’я”, доктора мистецтва та доктора церковного мистецтвознавства зі спеціальностей “Іконописне мистецтво” та “Музичне мистецтво” відповідно до практично апробованих принципів і стандартів інтегративного навчання кращих вузів світу.

ЖУРНАЛ ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПРАВОСЛАВНИЙ БОГОСЛОВСЬКИЙ ІНСТИТУТ АСПІРАНТУРА І ДОКТОРАНТУРА

ЖУРНАЛ ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПРАВОСЛАВНИЙ БОГОСЛОВСЬКИЙ ІНСТИТУТ АСПІРАНТУРА І ДОКТОРАНТУРА No1 2020 ЗМІСТ 1. Звернення з нагоди підготовки до 200-річчя заснування першого на Буковині вищого навчального закладу – Чернівецького православного богословського інституту 2. Заснування ЧПБІ 3. Відродження ЧПБІ 4. Бакалаврат і магістратура а) спеціальність “православне богослов’я” б) спеціальність “церковна журналістика” в) спеціальність “іконописне мистецтво” г) спеціальність “музичне мистецтво” 5. Аспірантура та докторантура 6. Ректорат 7. Факультети та кафедри 8. Вчена рада ЧПБІ 9. Відомості про членів спеціалізованої вченої ради 10. Перекладацька діяльністьЧПБІ 11. Група перекладачів 12. Доброчинцям 13. Православний релігійний фонд 14. Кваліфікаційна передпідготовка та підвищення рівня богословської освіти 15. Запрошення на навчання 16. Запрошення православним молодіжним організаціям долучитися до засновників “Всеукраїнського православного молодіжного об’єднання” 17 “Православна учнівська академія” 18. Відпочинково-освітній комплекс із цілорічним режимом роботи в Чернівцях і Карпатах 19. Як доїхати? 20. Реквізити ЧПБІ Видавництво та друк Чернівецького православного богословського інституту Тираж: 2000 екземплярів

ЗАПРОШЕННЯ НА ВЕСНЯНУ СЕСІЮ

ЗАПРОШЕННЯ НА ВЕСНЯНУ СЕСІЮ Повідомляємо студентів бакалаврату і магістратури богословського факультету Чернівецького православного богословського інституту про те, що на весняну сесію можна буде приїжджати в будь-який зручний день напротязі березня, квітня і травня 2020 року. Під час перебування в інституті можна буде відвідувати лекції і здати екзамени за весь навчальний курс. Проживати і харчуватися можна буде в інституті.

ПРОГРАМА БАКАЛАВРАТА, МАГІСТРАТУРИ, АСПІРАНТУРИ І ДОКТОРАНТУРИ

ПРОГРАМА БАКАЛАВРАТА І МАГІСТРАТУРИ: СПЕЦІАЛЬНІСТЬ “ПРАВОСЛАВНЕ БОГОСЛОВ’Я (ТЕОЛОГІЯ)” Бакалавр православного богослов’я (теології). – спеціальність “Православне богослов’я (теологія). Вчитель богословських дисциплін та предметів духовно-морального спрямування. Богослов-дослідник”. (термін навчання – 4 роки). Магістр православного богослов’я (теології). – спеціальність “Православне богослов’я (теологія). Викладач богословських, філософсько-релігієзнавчих та суспільствознавчих дисциплін, предметів духовно-морального спрямування. Богослов-дослідник. Педагог. Психолог”. (термін навчання – 2 роки). Форми навчання: денна, заочна, екстернат і дистанційна Після закінчення терміну навчання студенти отримають диплом БАКАЛАВРА/BACHELOR і МАГІСТРА/MASTER Чернівецького православного богословського інституту європейського зразка.

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ “КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ”

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ “КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ” Бакалавр із комп’ютерних наук та інформаційних технологій – спеціальність “Комп’ютерні науки та інформаційні технології. Інтелектуальний аналіз даних в комп’ютерних інформаційних системах. Інформаційні системи, технології та верстка для web. 3D-моделювання, проектування та комп’ютерна графіка. Розробка програмного забезпечення. Інженер-програміст. Фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення”. (термін навчання – 4 роки). Магістр із комп’ютерних наук та інформаційних технологій – спеціальність “Комп’ютерні науки та інформаційні технології. Інтелектуальний аналіз даних в комп’ютерних інформаційних системах. Системи штучного інтелекту. Комп'ютерна графіка та моделювання. Інженерія програмного забезпечення. Адміністратор системи. Інженер-програміст. Інженер з комп’ютерних систем” (термін навчання – 2 роки).

ПРАВОСЛАВНА УЧНІВСЬКА АКАДЕМІЯ

“ПРАВОСЛАВНА УЧНІВСЬКА АКАДЕМІЯ ” Молодіжний науково-дослідницький та навчально-методичний центр. Масова інформатизація, технологізація та, загалом, швидке впровадження інноваційних стратегій розвитку в усі суспільні сфери сучасного глобалізованого світу формує високий рівень освітніх вимог щодо збільшення ерудованості, науково-дослідницької креативності, нарощення інтелектуального потенціалу та, головне, глибокої вихованості і духовно-моральної стійкості молодого покоління нашої країни. Саме тому, усвідомлюючи необхідність надання високоякісної, науково прогресивної та інтенсивної освітньої інформації, долучення і комплексної інтеграції у світовий та загальнодержавний освітній простір, Чернівецький православний богословський інститут ініціює створення молодіжного науково-дослідницького, навчального, релігійно-виховного та культурно-творчого майданчика у формі “Православної учнівської академії” для спільної праці у системі позашкільної освіти України. До плідної співпраці запрошуємо учнівську молодь, студентство, учнів недільних шкіл, іконописних шкіл, православних дитячих і молодіжних освітніх центрів, учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, студентів закладів вищої освіти.

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПРАВОСЛАВНИЙ БОГОСЛОВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ПРОВОДИТЬ НАБІР В АСПІРАНТУРУ ТА ДОКТОРАНТУРУ

Чернівецький православний богословський інститут проводить набір в аспірантуру та докторантуру для здобуття наукового ступеня доктора богослов'я, доктора богословських наук , доктора церковної історії та доктора канонічного права зі спеціальності “Православне богослов’я”, доктора мистецтва та доктора церковного мистецтвознавства зі спеціальності “Іконописне мистецтво” та “Музичне мистецтво”.

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ МОЛОДІЖНЕ ОБ'ЄДНАННЯ

ЗАПРОШЕННЯ ПРАВОСЛАВНИМ МОЛОДІЖНИМ ОРГАНІЗАЦІЯМ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЗАСНОВНИКІВ “ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПРАВОСЛАВНОГО МОЛОДІЖНОГО ОБ'ЄДНАННЯ”

ДЕЛЕГАЦІЯ ПРАВОСЛАВНОГО БОГОСЛОВСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ БЕЛГРАДСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ (СЕРБІЯ)

20 грудня 2019 року Чернівецький православний богословський інститут відвідала делегація православного богословського факультету Белградського університету, Сербської Православної Церкви. До складу делагації увійшли два професори та один студент. На зустрічі з ректором богословського інституту, професором, доктором богословських наук, прот. Георгієм Соб'ятом було піднято питання про можливість направлення на навчання в докторантуру Чернівецького православного богословського інституту випусників православного богословського факультету Белградського університету. Було прийнято рішення, що в 2020 році на докторантурі богословського інституту почнуть навчатися перші докторанти із Сербії, котрі закінчили успішно православний богословський факультет Белградського університету.

КВАЛІФІКАЦІЙНА ПЕРЕДПІДГОТОВКА ТА ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ БОГОСЛОВСЬКОЇ ОСВІТИ

КВАЛІФІКАЦІЙНА ПЕРЕДПІДГОТОВКА ТА ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ БОГОСЛОВСЬКОЇ ОСВІТИ СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛІВ, ЦЕРКОВНОСЛУЖИТЕЛІВ І НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ, ЯКІ ВИКЛАДАЮТЬ БОГОСЛОВСЬКІ, ФІЛОСОФСЬКО-РЕЛІГІЄЗНАВЧІ ДИСЦИПЛІНИ ТА ПРЕДМЕТИ ДУХОВНО-МОРАЛЬНОГО СПРЯМУВАННЯ

СТАЦІОНАРНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ТАБІР З КРУГЛОРІЧНИМ РЕЖИМОМ РОБОТИ В ЧЕРНІВЦЯХ І КАРПАТАХ

МОЛОДІЖНИЙ ТАБІР У ЧЕРНІВЦЯХ І КАРПАТАХ є стаціонарний постійно діючий, спеціально організований комплекс з круглорічним режимом роботи. Призначений для   оздоровлення, відпочинку, духовного розвитку молоді, а також для  оздоровлення, відпочинку  духовенства, що має визначене місце розташування, матеріально-технічну базу,  кадрове забезпечення та технології для надання послуг з оздоровлення та відпочинку  молоді. Засновником стаціонарного молодіжного табору є Чернівецький православний богословський інститут. У стаціонарному молодіжному таборі період оздоровчої зміни становить не менш  як  21  день, протягом  якого  молодь  отримує  послуги   з оздоровлення та відпочинку, а період відпочинкової зміни становить не менш як 14 днів. Стаціонарний молодіжний табір постійно працює, кожного дня без вихідних. Можна приїзжати в будь-які будьні та вихідні дні. Перебувати в таборі можна від одного до 14 днів. Дивлячись у кого яка є можливість. Приїзжати можуть приватні особи, а також групи осіб.

ВИВЧЕННЯ ГРЕЦЬКОЇ МОВИ

ГРЕЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ВІЗАНТІЙСЬКОЇ І НОВОГРЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ, ІСТОРІЇ ТА КУЛЬТУРИ ПРИ ЧПБІ   ПРОВОДИТЬ НАБІР УЧНІВ   ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКІЛ 8-11 КЛАСІВ   І СТУДЕНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ   ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ГРЕЦЬКОЇ МОВИ Викладання давньогрецької і новогрецької мов здійснюють висококваліфіковані фахівці, які закінчили Афінський та Салонікійський національні університети (Греція), де отримали освіту за спеціальністю “Середньовічна та новогрецька філологія”. Після закінчення Грецького інституту візантійської і новогрецької філології, історії та культури при ЧПБІ учні та студенти отримуватимуть сертифікати міжнародного зразка із зазначенням рівня володіння грецькою мовою, що дає всі вищеозначені переваги при їх можливому працевлаштування чи вступі на навчання за кордоном.

Переклад праць протопресвітера Іоанніса Романідіса “Святоотцівське богослов’я” і Дімітріоса Целенгідіса “Іконологічіні дослідженя”

Завершений переклад праць грецьких богословів протопресвітера Іоанніса Романідіса “Святоотцівське богослов’я” і Дімітріоса Целенгідіса “Іконологічіні дослідженя”.