ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ МОЛОДІЖНЕ ОБ'ЄДНАННЯ


Засновник молодіжного об'єднання 

 

Засновником “ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПРАВОСЛАВНОГО МОЛОДІЖНОГО ОБ'ЄДНАННЯ є Чернівецький православний богословський інститут.

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ МОЛОДІЖНЕ ОБ'ЄДНАННЯ налагоджує та координує діяльність православних молодіжних організацій: духовних, богословських навчальних закладів, православних загальноосвітніх шкіл, навчально-вихових комплексів, недільніх шкіл, духовно-просвітницьких, благодійних,  культурних, паломницьких, християнських, дитячих  центрів, православних педагогічних товариств,  воїнських, молодіжних, спортивних братств та сестринств, церковно-громадських  об'єднань, спілок православних педагогів, молодіжно-скаутських, спортивних організацій, відділів у справах молоді, поломницьких, благодійних, духовно-фізичного виховання молоді, соціального служіння, взаємодії з військовослужбовцями на парафіяльному, єпархіальному, загальноцерковному, регіональному, всеукраїнському та міжнародному  рівнях співпраці.


Духовна опіка молодіжними організаціями


Всеукраїнське православне молодіжне об'єднання, як координаційний центр накопичує, узагальнює й поширює необхідний позитивний досвід діяльності православних молодіжних організацій. Духовно опікується молодіжними організаціями, групами та об’єднаннями. Налагоджує духовні та культурні  зв’язками між православною молоддю України та інших країн світу. Надає фахову допомогу та підтримку зацікавленим організаціям, громадським об’єднанням і фізичним особам, які працюють у сфері духовно-морального виховання молоді. 

 

Забеспечення участі в об'єднанні всім молодіжним органіціям

 

 Забезпечує максимальне представництво різних прошарків православної молоді у формуванні та реалізації широкомасштабних молодіжних ініціатив, які сприятимуть активній  участі молоді в церковному житті. Саме тому в структурі правління ВПМО передбачена квота для  всіх представників православних молодіжних закладів, центрів, братств, сестринств, товариств, об'єднань, спілок, організацій, відділів, таким чином після знайомтсва з ВПМО вони отримають можливість подати свої кандидатури та бути обраними до керівного складу молодіжного об'єднання. 

 

 ДО УЧАСТІ ЗАПРОШУЄТЬСЯ ПРАВОСЛАВНІ МОЛОДІЖНІ ОРГАНІЗАЦІЇ З УСІЄЇ УКРАЇНИ.


За детальнішою інформацією звертатися за адресою:

58004, м. Чернівці, вул. Краматорська, 1В,
тел.: (0372) 51-53-64; +38050-204-75-30, +38068-533-53-30.

Електронна адресація:

E-mail: cpbicpbicpbi@gmail.com; 

Website: http://cpbi.info;

Facebook: https://facebook.com/cpbi1827/; https://facebook.com/1CPBI/;

Instagram: https://instagram.com/institut1999/;

Twitter: https://twitter.com/cpbi1827;

VKontakte: https://vk.com/id258406645;


QR code


ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ МОЛОДІЖНЕ ОБ'ЄДНАННЯ


Громадська активність молодого покоління


Велика кількість ревнителів благочестя з середовища сучасного молодого покоління намагається всебічно виявляти власну громадську активність і свідомий підхід до свого майбутнього. Відрадно бачити, як багато тисяч молодих людей, що повірили в Ісуса Христа, прагнуть робити добро ближнім, допомагають своїм одноліткам стати на правильний життєвий шлях.


Молодь вибирає Ісуса Христа та життя за Євангелієм


Колись святий рівноапостольний князь Володимир і з ним вся Києво-Руська земля зробили свій цивілізаційний вибір, прийнявши віру Христову. Сподіваючись на допомогу Божу, кожен із трудівників на ниві молодіжного служіння покликаний докласти всіх зусиль, щоб усе більше і більше юних душ, виконуючи заповіт князя Володимира, здійснили свій особистий вибір на користь віри Христової та Євангельського способу життя.


Служіння молоді Церкві Христовій


Допомагати молодим людям використовувати безцінний дар юності для осягнення та святого виконання Божественних настанов, для засвоєння християнської культури і служіння ближньому – наш прямий обов’язок. Ми не маємо права допустити появи втраченого покоління і відповідальні перед Богом за те, щоб усі таланти, обдарування, прагнення нашого юнацтва послужили на благо Церкви Христової, Батьківщини та усієї світової спільноти.


Можливість живого спілкування воцерковленої молоді


Воцерковлені молоді люди прагнуть до живого спілкування, обговорення важливих суспільних та особистих проблем, можливості надання допомоги та реальної підтримки, найрізноманітніших форм спільної харитативної (благодійно-милосердницької) діяльності та служіння ближнім.


Координація роботи православної молоді


Одним із ключових завдань ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПРАВОСЛАВНОГО МОЛОДІЖНОГО ОБ'ЄДНАННЯ є віднайдення всіх обдарованих, надзвичайно творчо активних та ініціативних, реально спраглих до посиленої праці та успішного розвитку на ниві благочестя молодих лідерів. Лише знайшовши у молодіжному середовищі людей з лідерськими якостями, щиро пломеніючих вірою та благочесним ентузіазмом, можна об’єднати та спільними зусиллями успішно координувати роботу православної молоді нашої держави.


Міжнародне молодіжне співробітництво


Окрім того, доконечно необхідним є розвиток міжнародного молодіжного співробітництва з православними молодіжними організаціями інших країн. В умовах украй мінливого та світоглядно плюрального сьогодення, коли на традиційні християнські цінності ведеться безпрецедентна, чітко зорієнтована атака й боротьба, православній молоді різних країн необхідно об’єднуватися і діяльно співпрацювати заради збереження християнського благочестя та його автентичного відтворення в майбутньому. Саме тому ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ МОЛОДІЖНОГО ОБ'ЄДНАННЯ знаходиться в процесі набуття членства в міжнародних православних союзах: «Синдесмос» – міжнародне об’єднання православної молоді, «Десмос» – міжнародне об’єднання православних скаутів (слідопитів), European Students’ Union, яке об’єднує національні студентські спілки усіх європейських країн.


Основною метою 
ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПРАВОСЛАВНОГО МОЛОДІЖНОГО ОБ'ЄДНАННЯ є:


Створення координаційного центру


Накопичення, узагальнення й поширення досвіду діяльності віруючої молоді. Потрібен координаційний центр, який міг би збирати, узагальнювати й поширювати необхідний позитивний досвід.


Проведення зустрічей молодіжних груп


Організація спілкування православної молоді у формі діалогу, обміну думками, дискусій. Проведення круглих столів, молодіжних фестивалів, семінарів, конференцій, з’їздів, фестивалів, конкурсів, конгресів, симпозіумів, таборів, зборів та інших культурних заходів (у тому числі і закордонних), що сприяють духовно-моральному вихованню молоді   , обговорення важливих для православної молоді питань у засобах масової інформації. Проведення зустрічей молодіжних груп та об’єднань з церковними ієрархами, відомими богословами, священнослужителями Української Православної Церкви.


Організація православного молодіжного видавництва.


Створення спільного інформаційного простору для молодих православних людей. Організація православного молодіжного видавництва, яке б випускало газети, часописи, книги для молоді. Створення, накопичення та збереження всієї необхідної для роботи інформації на власному сервері в електронній мережі, розробка спільних радіо- і телепередач, веб-сайтів.


Налагодження контакту з невоцерковленною молоддю


Налагодження контакту та вихід в інформаційний простір невоцерковлених молодих людей та тих, які ще не долучені до Церкви Христової. Брати активну участь у роботі засобів масової інформації, орієнтованих на молодіжну аудиторію, цілі й завдання яких не суперечать церковній діяльності.


Облаштування відпочинково-оздоровчого осередку для молоді


Організація дозвілля для молоді, які хочуть брати активну участь у церковному житті. Багато молоді які, думаючи про свій відпочинок, стикаються з проблемою бездуховності оточення, до якого можуть потрапити у світському будинку відпочинку, приміському таборі. Піклування про створення дозвіллєво-відпочинкових заходів і всіх належних умов для бажаючих організувати повноцінний молодіжний чи родинний відпочинок.


Створення умов для православного виховання молоді


Створення умов для всебічного розвитку молодого покоління. Сприяння щодо надання молоді можливостей відвідувати заняття гуртків, спортивних секцій, інтелектуальних і мистецьких клубів, де здійснюється православне виховання.


Координація діяльності православної молоді


Вперше об'єднати на одному майданчику всі православні молодіжні заклади, центри, братства, сестринства, товариства, об'єднання, спілки, організації, відділи, які працюють з молоддю,  виховують молодь в дусі традиційних духовних і моральних цінностей Православ’я. Організувати центр який б координував діяльність православної молоді у православних громадах,  православних молодіжних організацій на парафіяльному, єпархіальному, загальноцерковному, регіональному, всеукраїнському та міжнародному  рівнях співпраці.

.


Духовна опіка молодіжних організацій


Створення можливостей для духовної опіки молодіжних організацій, груп та об’єднань, які вже існують, бажаючи перебувати під омофором Української Православної Церкви.


Прививання любові до церковних богослужінь


Залучення молоді до участі в богослужіннях й активного парафіяльного життя. Заохочення до регулярного відвідування уставних богослужб. Плекання та усвідомлення життєво важливої необхідності живого молитовного спілкування з Богом, через яке втамовується духовний голод і спрага, пробуджуються релігійні почуття, відроджується духовне життя. Повернення молоді до давніх православних релігійних традицій, які побутували в Київській Русі ще з часів прийняття християнства.


Християнське виховання молоді


Виховання молоді в дусі традиційних моральних цінностей Православ’я. Навчання доброті, людяності, чуйності, плекання християнських чеснот: віри, надії, любові, терпіння, смирення, стримання, лагідності, безкорисливості, працелюбності, а також наполегливості, відповідальності, порядності, справедливості, співчутливості, вірності, благочестю, повазі, чесності й, загалом, усецілої християнської моральної чистоти.


Допомога молоді в отриманні високоякісної освіти


Сприяння та всебічна підтримка соціально вразливої молоді: сиріт, напівсиріт, малозабезпечених молодих людей, які не мають змоги отримати якісну освіту через відсутність матеріальних і фінансових можливостей, навчатись у провідних вітчизняних і закордонних навчальних закладах.


Сприяння сім’ям у вихованні молодого покоління


Проведення соціальних, культурних заходів, акцій для дітей і молоді з малозабезпечених, багатодітних, неповних сімей, сімей з прийомними та усиновленими дітьми. Організація відпочинку та оздоровлення.


Для досягнення своєї мети 
Всеукраїнське православне молодіжне об'єднання:


Налагоджує діяльність православної молоді на міжнародному рівні


Сприяє створенню умов для налагодження культурних зв’язків між православною молоддю України та інших країн світу.


Підтримує та реалізує молодіжні духовно-просвітницькі ініціативи


Сприяє створенню та практичної реалізації широкомасштабних молодіжних ініціатив, спрямованих на подолання вад наркоманії, пияцтва, тютюнопаління, статевої розбещеності, соціального сирітства, безпритульності та інших негативних аморальних явищ, які руйнують базові етичні підвалини існування, здорового розвитку сім’ї та всього суспільства.


Допомагає освітньо-виховним і просвітницьким організаціям


Надає фахову допомогу та підтримку зацікавленим організаціям, громадським об’єднанням і фізичним особам, які працюють у сфері духовно-морального виховання молоді.


Проводить різноманітні культурно-виховні проекти


Організовує проведення молодіжних фестивалів, семінарів, конференцій, з’їздів, фестивалів, конкурсів, конгресів, симпозіумів, таборів, зборів та інших культурно заходів (у тому числі і закордонних), що сприяють моральному та духовно-моральному вихованню молоді, зміцненню здоров’я і професійного самовизначення молоді.


Здійснює благодійну діяльність


Пропонує програми з підтримки соціально незахищених, осиротілих й малозабезпечених дітей, допомагає найбільш вразливим, потребуючим дітям і молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і не в змозі подолати їх самостійно.


Веде активну духовно-просвітницьку діяльність


Сприяє розвитку духовної освіти, науки, релігійного мистецтва, фізичної культури, спорту й туризму, пропагує здоровий спосіб життя. Піклується студентами та учнями різних навчальних закладів. Допомагає талановитій творчій молоді. Створює умови для їх навчання, всебічного розкриття творчих здібностей.